Crazy Taxi neden 110 TL?

emregunel0

Decapat
Evet bilmem kaç sene önce çıkmış oyun 110 TL ve indirimede girmiyor. Hatırladım eskiden oynamıştım alayım diye ama hatırlamamış olsaydım keşke.

Evet bilmem kaç sene önce çıkmış oyun 110 TL ve indirimede girmiyor. Hatırladım eskiden oynamıştım alayım diye ama hatırlamamış olsaydım keşke.
Yapımcı ve yayıncıyı görmediniz sanırım hocam pek düşeceğini zannetmem.

🙁 | 5 karakter

Dosya Ekleri

• 20220927_145520.jpg
    20220927_145520.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 92
Steam'de çoğu oyuna zam geldi.
Sorun o işte. Bu oyunun bu fiyattan satılması normal değil.

Paragöz yapımcılar yüzünden oyunlara erişemez duruma geleceğiz gibi. Düşük fiyattan satmak yerine türkiyeden kimse almayacak. Yabancıların türkiye pazarından alması yüzünden zaten. Heriflerin sanki parası bitti de.

Paragöz yapımcılar yüzünden oyunlara erişemez duruma geleceğiz gibi. Düşük fiyattan satmak yerine Türkiye'den kimse almayacak. Yabancıların Türkiye pazarından alması yüzünden zaten. Heriflerin sanki parası bitti de.

Hocam Dead Cells'den tutun birçok bağımsız oyun geliştiricisi TR ve Arjantin fiyatlarını yükseltmek zorunda kaldı. Çünkü yurtdışındaki birçok ülkeden insan bir şekilde sunucu/bölge değiştererek TR ve Arjantin üzerinden alıyorlardı. Belki büyük firmalar için ciddi bir zarar oluşturmaz ama bağımsız geliştiriciler için çok sıkıntılı bir durum.

Paragöz yapımcılar yüzünden oyunlara erişemez duruma geleceğiz gibi. Düşük fiyattan satmak yerine türkiyeden kimse almayacak. Yabancıların türkiye pazarından alması yüzünden zaten. Heriflerin sanki parası bitti de.
Kusura bakma ama Steam fiyat politikası konusunda türklere çok iyi davranıyor yükseltmek zorunda kaldığı için yükseltti öbür türlü yabancı yapımcıların emeği yeniyordu.

Kusura bakma ama Steam fiyat politikası konusunda türklere çok iyi davranıyor yükseltmek zorunda kaldığı için yükseltti öbür türlü yabancı yapımcıların emeği yeniyordu.

Fiyatları yapımcılar belirliyor.

@Ciritica Ya boş boş neye beğenmedim atıyorsun? Steam sadece önerir, yapımcı neyi belirlerse ona karışamaz. Bilmiyorsan boşu boşuna beğenmedim atma.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı