Forza Horizon 4 neden alınır?

Alexei55

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Forza Horizon 4 neden alınır? Yani şöyle diyeyim arabalar mükemmel, grafikler müthiş, eleyici modu eğlenceli ama oyunda herhangi bir amacımız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynanmıyor yazdığımı hatırlamıyorum.
Madem öyle. Teknik olarak direksiyon seti gerektiğini söylediğinizi söylediğimi de hatırlamıyorum. Klavye ile de zevk alınabiliyor demek istediğim.
600 beygir araçlarla dağ bayır gezmek istersen alınabilir.

Daha çok arcade yapısında olduğu için hem kolay hem de vakit geçirmelik bir oyun. Bolca seçenek de mevcut. Bence eğlenceli, arkadaşlarla daha da sarıyor.
Arcade ve simülasyon karışımı diyebiliriz. Daha çok simülasyona kayıyor ama arcade mekanikler de mevcut.

Grafik, oynanış, içerik konusunda en doyurucu oyun. E gerçekçilik bakımından da simülasyonlar kadar olmasa da ayakları yere basan türden bi sürüş keyfi sunuyor. Amaçsızca saatlerce araba sürdüğümü bilirim. Haritadaki etkinlikleri kullanabildiğiniz gibi, kendi parkurlarınızı da yaratıp arkadaşlarınızla o rotalarda araç sürmek falan keyifli oluyor. Öte yandan yüklü araç listesi yüzünden hafif koleksiyon mantığına da itiyor sizi, şu arabayı da alayım bu arabam da olsun derken bir bakmışınız 300-400 araç olmuş. :D Arabalara da biraz merakınız var ise, 2km'de bir durup durup fotoğraflarını çekiyorsanız sizden iyisi yok. Şahsen klavye ile oynamak bana pek keyif vermedi. Gamepad ile oynamanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı