CR'de premium hesap olsa bile skin gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows 11

Vectorify

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 mhz
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 1650 Ti
İşlemci
i5 10200H
Hepinize merhaba, benim premium hesabım var skinimi uyguladım. Ve minemen. Club, Hypixel gibi serverlarda skinim gözükmekte. SonOyuncu'da da skinim gözüküyor. Ama CR'de gözükmüyor. Sebebi sizce ne olabilir?
Bu arada her serverda premium hesabımla aynı nick kullanıyorum. Premium crackli hiç farketmeksizin her çarım premiumdaki nickle aynı

Son düzenleme:
Hepinize merhaba, benim premium hesabım var skinimi uyguladım. Ve minemen. Club, Hypixel gibi serverlarda skinim gözükmekte. SonOyuncu'da da skinim gözüküyor. Ama Cr'de gözükmüyor. Sebebi sizce ne olabilir?

Hocam cr çok ayrı bir Launcher premium ile girebileceğiniz bir sunucu değil.

Hepinize merhaba, benim premium hesabım var skinimi uyguladım. Ve minemen. Club, Hypixel gibi serverlarda skinim gözükmekte. SonOyuncu'da da skinim gözüküyor. Ama Cr'de gözükmüyor. Sebebi sizce ne olabilir?

En son hatırladığım kadarıyla premium hesabınızdaki isimle Cr'deki isminizin aynı olması lazım skininizin aktif olması için.

Dostum olayı sana şöyle açıklayayım SonOyuncu da durum farklı cr de farklı eskiden cr de SonOyuncu gibiydi artık öyle değil skin aboneliğini satabilmek için o özelliği kaldırdılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı