Creality Ender 3 V3 SE alınır mı?

VI Pisces

Hectopat
Merhaba, uzun araştırmalar sonucu bu yazıcıda karar verdim. İlk yazıcım olacak ancak başlangıç seviyesinde bir yazıcı istemiyorum.
Bu yazıcının şu anki fiyatı 8000₺.
Sizce verilir mi?
Bu fiyatlarda daha iyi ne alınabilir?
Fiyat performans arıyorum.

Satın almak için “robo90” ve “robolink marketim”i buldum. Bu siteler güvenilir mi?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ender 3 V3 SE de aslında giriş seviyesinde bir makine ama birkaç sene önce çıksaydı giriş-orta seviyelerde değerlendirebilirdi. SE kağıt üzerinde iyi bir makine, yarın olmadı bir hafta içinde TR için V3 KE fiyatı açıklanır, onu da değerlendirebilirsin şayet limite ulaşmadıysan, o daha pahalı bir makine.

Merhaba, uzun araştırmalar sonucu bu yazıcıda karar verdim. İlk yazıcım olacak ancak başlangıç seviyesinde bir yazıcı istemiyorum.
Bu yazıcının şu anki fiyatı 8000₺.
Sizce verilir mi?
Bu fiyatlarda daha iyi ne alınabilir?
Fiyat performans arıyorum.

Satın almak için “robo90” ve “robolink marketim”i buldum. Bu siteler güvenilir mi?

Teşekkürler.
Hiçbir Creality modelini onermiyorum. Kagit uzerinde iyi gozukselerde gercekte olmayan kalite kontrolleri yuzunden vasatlar.

Hiçbir creality modelini onermiyorum. Kagit uzerinde iyi gozukselerde gercekte olmayan kalite kontrolleri yuzunden vasatlar.

Ender 3 S1 kullanıyorum gayet iyi baskı yapıyor fakat bu zamanlarda sorun çıkarmaya başladı Z-offset doğru olduğu halde tablayı kazıyor bazı baskılarda. Motor sorunu çıkarabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı