Creatin kullanımından sonra saç dökülmesi

crexlayne

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller, yaklaşık 5 aydır creatin kullanıyorum son zamanlarda saçlarımın döküldüğünü ve kepek çıktığını fark etmeye başladım. Şampuan diyecek arkadaşlar için şampuanımla alakası yok şampuan değiştirmedim. Nasıl bir yol izleyebilirim ve ne yapabilirim?

Genetiğiniz yatkınsa creatin kullanımı saç dökülmesini hızlandırabilir. Bu konuda yapılan tek bir araştırma mevcut. Ufak bir ihtimaldir ve bu konuda yapılan araştırmalar henüz kesin sonuç vermemiştir ancak bilmeniz gerekir ki almanız gereken creatin miktarının üzerine çıkıyor olmanız çok olasıdır.

Herkese iyi sosyaller, yaklaşık 5 aydır creatin kullanıyorum son zamanlarda saçlarımın döküldüğünü ve kepek çıktığını fark etmeye başladım. Şampuan diyecek arkadaşlar için şampuanımla alakası yok şampuan değiştirmedim. Nasıl bir yol izleyebilirim ve ne yapabilirim?

Geçmiş olsun maalesef kel olacaksınız.

Mevsim değişiminin etkisi olur bunda, yaz olduğu için saçların terliyor sen fark etmeden, saçlarını kısa yaparsan biraz daha az olur dökülme

Kreatine mecbur ara vereceksin. Kreatin genetiğinde varsa saçını döker. Aslında saç sökülmesi önemli değil dökülen saçın yerine saç çıkıyor mu o önemli ancak bu konuyu açtığınıza göre çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı