1 haftalık kreatin kullanımında saç dökülmesi oluyor

nurgul

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 haftadır kreatin kullanıyorum. Elimi saçıma her attığım da saç tellerimi görüyorum. Kreatin kaynaklı mıdır? Yoksa ben mi yanılıyorum?
Kullananlar var ise siz de ne zaman dökülmeye başladı?

1 haftada kreatin etki etmez 2 hafta sonunda etki etmeye başlar oda günlük 5 gr alımda. Stres, mevsimsel yada ırsi dökülme olabilir kreatin saç döker diye bilimsel bi kanıt yok ayrıca şehir efsanesi sadece.

Not: 2 yıldır nerdeyse aralıksız kullanıyorum.

1 haftada kreatin etki etmez 2 hafta sonunda etki etmeye başlar oda günlük 5 gr alımda. Stres, mevsimsel yada ırsi dökülme olabilir kreatin saç döker diye bilimsel bi kanıt yok ayrıca şehir efsanesi sadece.

Not: 2 yıldır nerdeyse aralıksız kullanıyorum.
Depolar dolduktan sonra kullanmanı bir faydası olmuyor. Emilmeden atılır hepsi.

Depolar dolduktan sonra kullanmanı bir faydası olmuyor. Emilmeden atılır hepsi.

Bilimsel bi dayanak gönderirmisin hocam 2 yıldır bu sporu yapıyorum almadığım zamanlarda oldu neye dayanarak bu yorumu yapıyosun?

Ayrıca bana spor geçmişinden ve spor geçmişin varsa formunu atarmısın ben çekinmeden atabilirim şuan formumu.

Bilimsel bi dayanak gönderir misin hocam 2 yıldır bu sporu yapıyorum almadığım zamanlarda oldu neye dayanarak bu yorumu yapıyosun?

Ayrıca bana spor geçmişinden ve spor geçmişin varsa formunu atarmısın ben çekinmeden atabilirim şuan formumu.
Bana ne ki senin formundan? Biyolojidir bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video tüm bilgiler mevcut. Yetişkin bir insanın vücudunda ortalama 150 gram kreatin bulunuyor. Depolar dolduktan sonra almanın hiçbir fayda veya zararı yok.

Bana ne ki senin formundan? Biyolojidir bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video tüm bilgiler mevcut. Yetişkin bir insanın vücudunda ortalama 150 gram kreatin bulunuyor. Depolar dolduktan sonra almanın hiçbir fayda veya zararı yok.

Bu video bilimsel bi dayanak taşımıyor tecrübe ederekte anlayabilirsin depo mu doluyor işemi yarıyor yoksa vücut emilmeden mi atıyor spor geçmişin yok sanırım o yüzden seni kaale alıp muhatap olamam kusura bakma.

Kardeşim bak aralıksız 2 ay kullandım 15 gün ara verdim kullandım 1 hafta ara verdim kullandım hepsinin farkını biliyorum deneyimledim ve rutin kan testi yaptırıyorum naturelim. Sana form at diyorum çünkü formunu atmıyosan seni kaale alamam bilgin tecruben yoktur kusura bakma teorik şeyler işlese herkes arnold olurdu. Ben senin tezini çürütecek video arasam bulurum. Sen ne diyosan o olsun uzatmaya gerek yok.

Geri
Yukarı