1 haftalık kreatin kullanımında saç dökülmesi oluyor

Kardeşim bak aralıksız 2 ay kullandım 15 gün ara verdim kullandım 1 hafta ara verdim kullandım hepsinin farkını biliyorum deneyimledim ve rutin kan testi yaptırıyorum naturelim. Sana form at diyorum çünkü formunu atmıyosan seni kaale alamam bilgin tecruben yoktur kusura bakma teorik şeyler işlese herkes arnold olurdu. Ben senin tezini çürütecek video arasam bulurum. Sen ne diyorsan o olsun uzatmaya gerek yok.
Ben sana diyorum ki depoların dolduğunda hiçbir şeyi etkilemez, sen bana diyorsun ki ben naturelim. Bana ne ki senin formundan? Kanıtlanmış bilimsel bir gerçeği kabul etmemen doğru olduğunu değiştirmez.

Konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak için yazdım ben zaten tartışmak için değil. Kan testi yaptır kan degerlerine baktır vitamin eksikliği varmı yok mu bi baktır. Ayrıca vitamin eksikliği olsun olmasın çinko pikolinat formunu gece yatmadan 2 tablet 15x2 30mg tüket.

Konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak için yazdım ben zaten tartışmak için değil. Kan testi yaptır kan degerlerine baktır vitamin eksikliği varmı yok mu bi baktır. Ayrıca vitamin eksikliği olsun olmasın çinko pikolinat formunu gece yatmadan 2 tablet 15x2 30mg tüket.
Yazmiyim yazmiyim dedimde. Agresiflikten ne dediğini bilmiyorsun. Adam kreatin depoları dolduktan sonra gerisi emilmez vücuttan atılır diyor. Sen sanki küfür etmiş gibi davraniyorsun.
Bilimsel makale atıyor, ona da karşı çıkıyorsun. Şaka mısın 😂

Yazmiyim yazmiyim dedimde. Agresiflikten ne dediğini bilmiyorsun. Adam kreatin depoları dolduktan sonra gerisi emilmez vücuttan atılır diyor. Sen sanki küfür etmiş gibi davraniyorsun.
Bilimsel makale atıyor, ona da karşı çıkıyorsun. Şaka mısın 😂
Sen 2 yıl değil 10 yıl aralıksız kullan kreatini, paranı ziyan et 😂

Bence psikolojik bir şey ne bileyim stres fazla düşünce ve "kreatin saçımı döker mi?" diye düşünüp strese girerseniz dökülmesi olası bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı