Creatin'in saç dökmesi normal mi?

ardas1

Hectopat
Merhaba. Saçlarım creatin kullanalı 1-2 hafta oldu sanki daha sağlıksız saçlarım oldu ve böyle elimi saçıma attığım zaman gözle zar zor gözükecek saç dökülmesi var gibi. Bıraksam olur mu bir şey saçlara?

Yapıyor bakma sen sağda solda creatin saç dökmez diyenlere genetiğinde yatkınlığın varsa ki döküldüğüne göre var creatin bunu iki kat tetikler.

Bende kullanıyorum ama öyle bir ekstra dökülme olmadı belki de size psikolojik olarak öyle geliyordur zaten abartı bir şeyden bahsetmiyorsunuz.

Bende kullanıyorum ama öyle bir ekstra dökülme olmadı belki de size psikolojik olarak öyle geliyordur zaten abartı bir şeyden bahsetmiyorsunuz.

Hocam şöyle bir şey mesela elimi attım şimdi saçıma böyle ufak sakalınızı ya da bıyığınızı kestiğiniz zaman atom kadar küçük kıl görüntüsü olur ya o tarz çok değil normal mi? Bıraksam ne olur?

Kreatin saç dökmez. Sadece sebep olur dolaylı yoldan.

Kullanmanız şart değil onun yerine protein tozu kullanın veya glutamin.

Hocam şöyle bir şey mesela elimi attım şimdi saçıma böyle ufak sakalınızı ya da bıyığınızı kestiğiniz zaman atom kadar küçük kıl görüntüsü olur ya o tarz çok değil normal mi? Bıraksam ne olur?
dostum o kadar dökülmesi normal creatin kullanmasan bile onları görürsün.

Kreatin saç dökmez. Sadece sebep olur dolaylı yoldan.

Kullanmanız şart değil onun yerine protein tozu kullanın veya glutamin.

Protein tozu ve haftada bir kez pre workout kullanıyorum bu ikisi yeterli olacaksa creatin son kez içeyim bugün ucuzdu Allah'tan Proteinocean.

Dostum o kadar dökülmesi normal creatin kullanmasan bile onları görürsün.

Ya dökülme bile değil de sağlıksız gibi sanki eskisine göre saçlarım daha kuru hocam.

Ya da kafamda egzama olduğu için kullandığım şampuan var head and shoulders crinical strenght büyük ihtimal ondan dolayı kuru.

Protein tozu ve haftada bir kez pre workout kullanıyorum bu ikisi yeterli olacaksa creatin son kez içeyim bugün ucuzdu Allah'tan Proteinocean.

Ya dökülme bile değil de sağlıksız gibi sanki eskisine göre saçlarım daha kuru hocam.

Ya da kafamda egzama olduğu için kullandığım şampuan var head and shoulders crinical strenght büyük ihtimal ondan dolayı kuru.
Protein tuuz ve pre work out hangi marka ?

Hocam bana kalırsa kullanmaya devam etmenizde bir sıkıntı yok saçınızın geçen haftaya göre daha çok dökülmesi veya daha sağlıksız gözükmesi psikolojik veya başka şeylerden olabilir tabii ailenizde, akrabalarınızda dökülme varsa kullanmamanız daha iyi olabilir ama bu şekilde dökülmelerden bir şey olacağını düşünmüyorum günde 100 tele kadar dökülme normal diye biliyorum yine de sizin kararınıza bağlı her şey.

Geri
Yukarı