Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Bahsettiğin Live olan model. Live SE daha yeni. Live 2 de var.
Kaldı ki kulaklıklar ekran kartı değil. Senin kafanla 1985 çıkışlı DT 770, 1988 çıkışlı DT 990 vs. çöp kulaklıklar.

Mantıkli gelmiyor bana ya. Eski olması ucuz olması için niye sebep olsun ki? Kulaklık bu.

Acaba artık tutmadı da üretimden kalktı ve senin dediğin mi oldu?..
Teknik özellikleri ortada ürünün malzeme kaliteleri falan da bir değil yaptığın karşılaştırma akıl karı değil.

100 yıllık kulaklık muhtemelen o yüzden artık kaldırmışlar siteden hiçbir şekilde 400 ₺ çöp edilmez abur cubur al ye boşver.
Kulaklık kulaklıktır demode olmaz. 20 sene önce aldığım nokia telefonun kulaklığı bile bugünün bir çok kulaklığını bozar. Creative bilinen bir marka sonuçta. Dediğin gibi abur cubur parası.

Bence ürün sahte, tek bir satıcı var ve yurtdışında aşırı pahalı. Bir sıkıntı var burada..

Neden bir allahın kulu 400TL'ye koyuyor?
Neden 60 eurodan 400TL'ye düşürsünler? Özellikle tek satıcı distribütör bile değil yani?
Önceki konuda yazdığımı buradakiler görsün diye alıntılıyorum:
Hepi topu 50 dolarlık Creative kulaklığın bu denli iyi gözüken bir kopyası olma ihtimali olduğunu sanmıyorum. Çin'liler bile bu ucuzların taklidini yapmıyor (IEM falan olmadıkça).
Hocam mesela ben bir DAC aldım. Söylediğine göre adam birkaç yıl önce Çin'den direk Soundmagic'ten toplu almış ama satamamış, elinde kalmış. 3'te 1 fiyatına aldım bunun gibi. Geldiğinde orijinal olduğunu onayladım.
Tabii bir örnek veriyorum belki böyle bir şeyler olabilir diye.

Benzer şekilde Astro A10 satılıyordu, hala da öyle sanırım. 2020 yazında 360 TL civarına satılıyordu ve yurt dışında 60 dolar falandı. Kutusu yamuk yumuk geldi, içindeki splitter gönderen tarafından değiştirilmiş dandik bir şey falandı. Yurt dışı desteğine yazınca yardımcı olmuşlardı ama garantiden midir pek bilemiyorum. Benzer durum olabilir, eline geçen olursa durumunu merak ediyorum.

Neden 60 eurodan 400TL
60 euro değil zaten.
Amazon'da 46 dolar.
Ebay'de 40 dolar.

60 euro değil zaten.
Amazon'da 46 dolar.
Ebay'de 40 dolar.
40 dolar 400TL mi sizce? Ben fiyatının uygunsuz olduğunu düşünüyorum, şahsen orjinalliğini sorgulamak gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı