Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

@Shuichi Tatsuo hocam cevap yazma şansınız var mı?

Air SE güzel bir kulaklık, eğer dışarıda kullanmalık veya yanında taşımalık ufak bir şey istersen al.

Ama oyun için geçilir mi diye sorarsan çok da gereği yok gibi. Ben senin yerine olsam alır kenara koyarım ne olur ne olmaz.

10-15 yıl önce head-fi.org'da oldukça popüler bir kulaklıktı. Benim dediğim düz modeli tabii.

Dış görünüşü harici pek de farkı olmayan bir kulaklık.

markayı yeni duyanlar, bt yok diye kötüleyenler, hatta kutusu garantisi var mı diyenler :D

birkaç gün önce 339ken sepete atmıştım alana kadar 500e çıktı diye sildim senin yazıyı görünce baktım 400e inmiş.. bu arkadaşlar ne yapıyor ??! :)
Boş yorum. Ne zaman BT var mı diye sormak BT yok diye gömmek oldu, ne zaman tartışılmaz kalite diyene abartmayın demek markayı yeni duymak oldu? Türkiye'de satılan tüm elektronik ürünler zorunlu olarak en az 2 yıl garantiliyken durumu bilmeyen bir arkadaşın da garanti var mı acaba diye merak etmesi ne zaman dalga meselesi oldu?

Son düzenleme:
Boş yorum. Ne zaman BT var mı diye sormak BT yok diye gömmek oldu, ne zaman tartışılmaz kalite diyene abartmayın demek markayı yeni duymak oldu? Türkiye'de satılan tüm elektronik ürünler zorunlu olarak en az 2 yıl garantiliyken durumu bilmeyen bir arkadaşın da garanti var mı acaba diye merak etmesi ne zaman dalga meselesi oldu?

Alaycı ve iğneleyici yorumlarınızı kendi içinizden geçirin.

Arkadaş ironi yapmış aslında bence hani bu fiyata buldunda bilmem ne arıyorsun ama yanlış anlaşılabilir bu tür şeyler yine de.

Arkadaş ironi yapmış aslında bence hani bu fiyata buldunda bilmem ne arıyorsun ama yanlış anlaşılabilir bu tür şeyler yine de.
👍Aynen öyle demek istenildi ..
Gamepade takmak için gereğinden bile fazla iyi bir cihaz .. Üç gün öncesinden 60 lira fazlasına siparişi verdim ama 160tan iyidir..

10 saniye düşünsen boş moş değil aslında;

Hadi google bilmiyorsun cihazı kontrol edemedin ilandaki o jack kablosunu da bilmiyorsun açıklamaları da okumadın tamam, büyük harflerle 2 YIL GARANTİyi de anlayamadın tamam, yaşın 15 değilse Creative Electronics nedir bilmiyorsun hadi onu da anladık ,

dalga değil ana tema, fiyatın güzelliği ve sürekli değişmesi..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı