Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Daha yeni Superlux HD668B stüdyo kulaklığı satın almıştım. Kararsız kaldım.

HD681 kullanıyorum ikisinin tadı farklı. İkisi çok farklı çalıyor.

Biri geniş sahne sunuyor diğeri dar.

Dün sipariş etmiştim aslında ama sesi dışarıya verdiğini duyduğum için iade ettim. Kütüphanede kullanmayı düşünüyordum.

İnceleme de yazdığım gibi maalesef kütüphane için pek uygun değil. Kulağın küçüktür, içine tam oturur %50 ses seviyelerinde takılırsın ama diğer türlü sırıtacaktır.

Geçen sefer aşırı övenler vardı şimdi de aşırı gömen geldi. Hiç ortasını tutturamıyoruz 🤦‍♂️

Hocam model bazlı bakın. Bütün incelemelerde bu model fiyatının (60 değil 45$) üstünde ses kalitesi sunan ama malzeme kalitesi kötü olan bir model olarak tanımlanmış. Ve 12$'a alıyoruz bunu.

Kardeş 1500TL iken fiyatına göre iyi sesiyle bilinen kulaklık 400TL'ye düşmüş diyoruz. Sorduğun soru hakarettir, Rampage ile karşılaştırmak cinayettir 😅

9 sayfa yazışma var hocam. Net bilmiyoruz ancak oraları okursanız fikir sahibi olursunuz.
Oluv's gadgets incelemesini izledim. Bu kulaklık 150$ lık DAC/AMP karışımı bir şey alınca hediye olarak geliyormuş. Satıcı belki ikisini ayrı ayrı satıyordur diye baktım fakat sattığı ürünlerde DAC/AMP şeysi yok.

@Shuichi Tatsuo
Öylede şu dürüm parası, şu 2 dürüm parası derken oyun, meteryal alıp yığar olduk.
Herkes kötü günlerin geride kalıp çok daha kötü günlerin geldiğini biliyor. Bu sebeple yatırım amaçlı tüketime yöneliyor. Yalnız teknolojide elbette gelişip daha iyisini daha ucuza sunar diye düşünüyorum.
HD668B ile 5 sene gidersek yenilerken daha kaliteli ürün alırım diye düşünüyorum.

Oluv's gadgets incelemesini izledim. Bu kulaklık 150$lık DAC/AMP karışımı bir şey alınca hediye olarak geliyormuş. Satıcı belki ikisini ayrı ayrı satıyordur diye baktım fakat sattığı ürünlerde DAC/AMP şeysi yok.

SFX'i AMP ile paket halinde satıldı zamanında.

@Shuichi Tatsuo
Öylede şu dürüm parası, şu 2 dürüm parası derken oyun, meteryal alıp yığar olduk.
Herkes kötü günlerin geride kalıp çok daha kötü günlerin geldiğini biliyor. Bu sebeple yatırım amaçlı tüketime yöneliyor. Yalnız teknolojide elbette gelişip daha iyisini daha ucuza sunar diye düşünüyorum.
HD668b ile 5 sene gidersek yenilerken daha kaliteli ürün alırım diye düşünüyorum.

Yani açıkçası iki dürüm parasına, iki Burger King parasına alınabiliyor ve gayet de kaliteli. Yedek olarak alınabilirliği olan bir cihaz.
Ben de HD681'e diyordum 2-3 sene kullanırım diye 1 sene oldu yeni cihaz çektim. Bu zevkin sonu yok maalesef.

Yok.

Ben de aldım, güzele benziyor. Özellikle 400 TL gibi bir fiyata oldukça iyi gibi. Şu Samsung'un telefon kulaklığını kullanıyordum, aslında yeterliydi lakin değişme vakti geldi :)

@Shuichi Tatsuo
HD668B ile 5 sene gidersek yenilerken daha kaliteli ürün alırım diye düşünüyorum.
İyi de buradaki mesele farklı. Olay 4 dürüm parası olması değil, normalde 1500TL olan malın 4 dürüm parası olması.

Sennheiser HD 350BT ve KZ EDX Pro kullanıyorum, sipariş verdim aradaki farkı merak ediyorum. Bendeki kulaklıklar ile karşılaştırırsak ne gibi farklılıklar var?

Geri
Yukarı