Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

@DTB Denemeden 400TL eder demeniz ne kadar doğru bilemedim. Bana kalırsa 1000TL'lik birçok üründen iyi çalıyor bu alet.
1500 TL zaten yurt dışı fiyatı. Zaten müzik odaklı + malzemeden VS. kısılıp sese yatırım yapılmış. YD fiyatından yüksek ürünlerden de iyi ses verir. En azından aynı tip kulaklıklar içerisinde.

1500 TL zaten yurt dışı fiyatı. Zaten müzik odaklı + malzemeden VS. kısılıp sese yatırım yapılmış. YD fiyatından yüksek ürünlerden de iyi ses verir. En azından aynı tip kulaklıklar içerisinde.
2000TL eden fakat biraz farklı bir alandan olan V2X ile benziyor. Karakterleri de yakın.

www.stacksocial.com
Adı üstünde SALE, DEAL yazıyor. Aliexpress ve EBAY'deki en ucuz fiyatı 40, amazon'da 45 dolar.
1711303185246.png

Zaten ücretsiz kargo da değil yine 40 dolar. 40 dolar 1300TL yapıyor. İnsanlar 300TL'ye aldı.

@DTB Denemeden 400TL eder demeniz ne kadar doğru bilemedim. Bana kalırsa 1000TL'lik birçok üründen iyi çalıyor bu alet.

1000TL'lik üründen iyi diyorsunuz ben de ürüne kötü demiyorum ki 400TL'ye ALINIR DİYORUM. 400TL eder bu manaya geliyor, 400TL'ye şu an Rampage'nin kulaklıklarını satıyorlar.

1000TL'lik üründen iyi diyorsunuz ben de ürüne kötü demiyorum ki 400TL'ye ALINIR DİYORUM. 400TL eder bu manaya geliyor, 400TL'ye şu an Rampage'nin kulaklıklarını satıyorlar.
O zaman biraz farklı şekilde düşünmüşüm ben. Dilimizin azizliğine uğradık.😅

Büyük kulaklılarda kulağın üstünde kalması büyük eksi. O kısmı da var. Eklemeyi unutmuşken yazayım dedim.

Vallahi 300 500 dinlemeden yapıştırdım 1 tane, PC için hafif kulaklık arıyordum ilac gibi geldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı