Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Merhaba, bilgisayarımda kablosuyla birlikte her yanını bantladığım bir Anker Soundcore Q10 kullanıyorum. O günün birinde bozulursa diye şu an bunu almak mantıklı olur mu sizce? 357 lira şu anki fiyatı.

Merhaba, bilgisayarımda kablosuyla birlikte her yanını bantladığım bir Anker Soundcore Q10 kullanıyorum. O günün birinde bozulursa diye şu an bunu almak mantıklı olur mu sizce? 357 lira şu anki fiyatı.
Hocam bende de Q10 var. Sadece bassları daha fazla hissettiriyor Q10, geriye kalan her şeyde bu konudaki kulaklık daha iyi. Kuponla birlikte 282 liraya bir tane daha aldım 😄

SFX'i AMP ile paket halinde satıldı zamanında.

Yani açıkçası iki dürüm parasına, iki Burger King parasına alınabiliyor ve gayet de kaliteli. Yedek olarak alınabilirliği olan bir cihaz.
Ben de HD681'e diyordum 2-3 sene kullanırım diye 1 sene oldu yeni cihaz çektim. Bu zevkin sonu yok maalesef.

Yok.
İyi hocam siz yine 1 yıl kullanmışsınız. Benim 1 ay bile sürmedi 😆

Denemedim fakat 400TL eder diyorum işte, 400TL'ye Rampage'nin kulaklıklarını satıyorlar şu anda. Kulaklığın çıkış tarihine baktım 2019 miş ilk sürüm olan SE olmayan versiyonu 2010'da çıkmış.
@Shuichi Tatsuo

Okunmayacak bir şey yok eski ve üretilmeyen ürünlerin fiyatları genelde yüksek olur, azıcık ekonomi bilgisi olan birisi bilir bunu.
Bana gelen 10.2018 üretim 😃

Yahu şu oyuncu kulaklıklarındaki neomidyum mıknatıs falan safsatına patladığım kadar hiçbir şeye patlamıyorum.

E900Pro EQ ile çok güzeldi zevkle 2 sene kullandım ama miladını dolurdu, Cloud 2'de en azından oyuncu kulaklıkları arasında dinlenebilir kalitede olan sayılı aletlerdendir.

Bass için kiwi ears cadenza güzel tercih olabilir.

Salnotes Zero denemediğimden kesin bir şey demek istemiyorum. İkisi de güzel ve düşük bütçe ancak denemediğime de WAN'erden iyi demek istemiyorum açıkçası.

Ah hifiman HE400SE geldi. Frekans grafiğine karşı bu kadar dolgun ve zevkli olacağını hiç ama hiç düşünmemiştim açıkçası... Daha premiumunu deneye kadar üstü yok. :D

Neyse eq'lu hd681'in bass performansı bir ayrı.
Planar Magnetic'e geçtikten sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmadı. HD681'in pabucu dama atıldı. Bu arada hocam o Hifiman'in kulaklığının Rtings'deki Imaging vs Soundstage puanı ne öyle 😮

Son düzenleme:
İyi hocam siz yine 1 yıl kullanmışsınız. Benim 1 ay bile sürmedi 😆

Bütçe sorunları diyelim. Öyle rahat rahat maalesef ekipman değiştiremiyorum.

Planar Magnetic'e geçtikten sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmadı. HD681'in pabucu dama atıldı. Bu arada hocam o Hifiman'in kulaklığının Rtings'deki ımaging vs soundstage puanı ne öyle 😮

Hayır focal clear mg ve utopia 2022 dinleyince hiçbir şey eskisi gibi olamadı.

HD681'in pabucu dama atılmadı onun tadı ayrı, keza basslı bir şarkı dinlemek istersem kapısını tıkırdatırım.

Kulaklık güzel ne yalan söyleyeyim. ES100 MK2 + HE400SE'yi Sennheiser HDV820 + HD800 ikisilisine tercih ederim bunu da belirtmek isterim.

Bütçe sorunları diyelim. Öyle rahat rahat maalesef ekipman değiştiremiyorum.

Hayır focal clear mg ve utopia 2022 dinleyince hiçbir şey eskisi gibi olamadı.

HD681'in pabucu dama atılmadı onun tadı ayrı, keza basslı bir şarkı dinlemek istersem kapısını tıkırdatırım.

Kulaklık güzel ne yalan söyleyeyim. ES100 MK2 + HE400SE'yi Sennheiser HDV820 + HD800 ikisilisine tercih ederim bunu da belirtmek isterim.
Bütçe konusunda benim de sıkıntılarım mevcut. Gönül isterdi ki DT990 Pro'yu alabileyim ama soluğu HD681 ile aldım.

Hocam bütçemiz o kadar varsa o zaman işler değişir 😅 Yazdığınız kulaklıkların fiyatını görünce anlık başım döndü, gözüm karardı. Ben TR ekonomisinde F/P denilebilecek ve bizim alabileceğimiz kulaklıklar içerisinden bahsettim. HD681 zaten şu an fiyatıyla F/P liderliğini sürdürüyor. Bir de Koss KSC75 var denemek istediğim ama deneyemediğim. HD681'den daha iyi diyorlar. Tasarımı kötü olduğu için HD681 almıştım. Orbit S (Audeze Mobious) ise şu ana kadar sahip olduğum kulaklıklar arasında (özellikle multimedya anlamında yani hem müzik, hem oyun hem de filmler için) açık ara en iyisi. Hi-Res stereo performansından tutun kendi içinde sahip olduğu 7.1 ve 3D ses teknolojisine kadar (resmen içine X4 koymuşlar gibi hem SBX hem de SXFi deneyimi yaşatabiliyor tabi tam olarak aynı performansta olmasa da) çok fazla şey mevcut. Bu kulaklığın daha üstünü büyük ihtimal uzun bir süre alamam. Şimdi S-XFi için de CAL! SE aldım. HD681 boşa çıktı.

Bu arada hocam o kulaklıkları deneme fırsatını nerede buldunuz? Çevrenizde kulaklık koleksiyonu yapan biri mi var yoksa 😄

Son düzenleme:

Geri
Yukarı