Çözüldü Creative SBS A60 Sol Hoparlör Cızırtı Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün Vatanbilgisayar'dan Creative SBS A60 hoparlör aldım. Sesinden falan memnunum gayet iyi. Fakat sol hoparlörden ara sıra cızırtı sesleri geliyor. Müzik falan dinlemediğim halde hoparlör açık olduğu zaman kısa süreli cızırtılar geliyor. Bunun sebebi nedir ? Değişim yapmalı mıyım yoksa geçici bir çözümü var mıdır?

Aynı hoparlörü 2 gün önce ben de aldım. Bende böyle bir sorun yok. Ses kartı sürücünüzü güncellemeyi deneyin.

Üründe sorun olabilir. Ses kartından kaynaklanabilir. Birçok nedeni var. Evde topraklama var mı? Ses kartı realtek mi? Hoparlöre cep telefonu falan yaklaştırmayın. Hoparlörü başka PC'de deneme şansınız varsa deneyin ilk olarak.

Üründe sorun olabilir. Ses kartından kaynaklanabilir. Birçok nedeni var. Evde topraklama var mı? Ses kartı realtek mi? Hoparlörü başka PC'de deneme şansınız varsa deneyin ilk olarak.

Topraklama işinden pek anlamam :) Realtek. Laptop var onda denerim.

Ben Creative SBS A35 kullanıyorum. Kasanın arkasına takarken tam oturttuğundan emin ol. Tam oturmadığında benimki de cızırtı yapıyor.

Ben Creative SBS A35 kullanıyorum. Kasanın arkasına takarken tam oturttuğundan emin ol. Tam oturmadığında benimki de cızırtı yapıyor.

Tam oturduğuna eminim. Tekrar baktım hatta, çıkardım taktım. Ses ayarları ile ilgili bir şey olabilir mi ?

Kurdum. Başka yapmam gereken bir ayar var mı içerisinde? Yoksa cızırtı geçer mi bununla :) Umarım geçer. Çok can sıkıcı bir durum. Hevesle aldığım bir eşyanın böyle sorunlar çıkarması beni daraltıyor :)

@samet67671 Cızırtı kesildi. Şimdilik bir sorun yok. Teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

Ne yaptıktan sonra kesildi cızırtı? Bunu belirtmeniz gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı