Elektronik Creative Sound BlasterX G6 2400TL

Sadece oyun oynuyorum hocam, öneriniz nedir, anakartımda sadece USB girişleri var Type-C yok.

Hocam her zaman kullandığınız kulaklığa göre DAC/AMP alınmalı. Normal Gaming kulaklıkla oynuyorsanız DAC/AMP ihtiyacınız olmaz.

Stüdyo/odyofil kategorisinde bir kulaklık kullanıyorsanız ıfı zen DAC gibi DAC/AMP kombosu olan bir ürün ya da jds atom labs + güzel bir DAC (çok fazla DAC araştırmadım genelde kombo olanlara baktığım için) alınabilir. Ama önemli olan hangi kulaklığı kullandığınızdır.

Hocam her zaman kullandığınız kulaklığa göre DAC/AMP alınmalı. Normal Gaming kulaklıkla oynuyorsanız DAC/AMP ihtiyacınız olmaz.

Stüdyo/odyofil kategorisinde bir kulaklık kullanıyorsanız ıfı zen DAC gibi DAC/AMP kombosu olan bir ürün ya da jds atom labs + güzel bir DAC (çok fazla DAC araştırmadım genelde kombo olanlara baktığım için) alınabilir. Ama önemli olan hangi kulaklığı kullandığınızdır.
Sound blasterX G1 sizce işimi görür mü?

@Spontune @darkbahn öncelikle selam, masaüstü sistemimde ALC892 codec var. Bazen PC'de bazen telefonda Spotify, YouTube'dan kulak üstü HD681 ve kulak içi AKG N28 kulaklıklar ile müzik dinliyorum. Üretici değil, sadece dinleyiciyim. İkinci elde:
Sound Blaster zx(1000TL),
Creative omni 5.1(1200TL),
Sound Blaster g6(2700TL),
AE-5(2000TL).
Sıfır olarak da:
Sound Blaster X1- 1500 TL.
Sound Blaster play! 4 - 550TL.
Z SE - 2000 TL.
Alabileceğim seçenekler arasında. Daha önce harici ses kartı kullanmadığımdan bilgim yok sizce 500 TL ile 2000 TL'lik ürün arasında bariz bir fark duyulur mu? Hangisini önerirsiniz?

@Spontune @darkbahn Öncelikle selamlar, Masaüstü sistemimde ALC892 codec var. Bazen Pcde bazen telefonda spotify, youtube'dan kulaküstü HD681 ve kulakiçi AKG N28 kulaklıklar ile müzik dinliyorum. Üretici değil, sadece dinleyiciyim. İkinci elde Soundblaster Zx(1000tl), Creative Omni 5.1(1200tl), Sound blaster G6(2700tl), Ae-5(2000tl); Sıfır olarak da
Sound Blaster X1- 1500 tl
Sound blaster Play! 4 - 550tl
Z SE - 2000 tl
alabileceğim seçenekler arasında. Daha önce harici ses kartı kullanmadığımdan bilgim yok sizce 500 tl ile 2000 tllik ürün arasında bariz bir fark duyulur mu ? Hangisini önerirsiniz ?
Önerim Z SE modeli süper bir ses kartı, fakat ben kendim almadım, Anakart aldım Asus B550-F
muazzam bir ses alıyorum hocam tek kelimeyle süper, ben bu kadar beklemiyordum, Jak girişli cihazlarıma can geldi resmen.

@Spontune @darkbahn öncelikle selam, masaüstü sistemimde ALC892 codec var. Bazen PC'de bazen telefonda Spotify, YouTube'dan kulak üstü HD681 ve kulak içi AKG N28 kulaklıklar ile müzik dinliyorum. Üretici değil, sadece dinleyiciyim. İkinci elde:
Sound Blaster zx(1000TL),
Creative omni 5.1(1200TL),
Sound Blaster g6(2700TL),
AE-5(2000TL).
Sıfır olarak da:
Sound Blaster X1- 1500 TL.
Sound Blaster play! 4 - 550TL.
Z SE - 2000 TL.
Alabileceğim seçenekler arasında. Daha önce harici ses kartı kullanmadığımdan bilgim yok sizce 500 TL ile 2000 TL'lik ürün arasında bariz bir fark duyulur mu? Hangisini önerirsiniz?
İçlerinde en iyisi AE-5.

Biraz indirim yaptır. 1700-1800 liraya almaya çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı