Elektronik Creative Sound BlasterX G6 2400TL

G5, X3 ve X4 parayı çöpe atmak olur. Hepsi kronik sorunlu.

Kanıtını görebilir miyim?

Ben şu an kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim, ne gibi kronik sorunu mevcut?

Ben de G6 modelini kullanıyorum 3 yıldır. Kendini kapatma ve reset atma yapıyor. Windows 10 kurdum onda da aynı. 11'de bazen yapıyor. Sürücülerle alakalıdır diye düşündüm alakası yok. Çevremde 4 kişi kullanıyor hepsi aynı şikayetten bahsediyor. Bir diğer arkadaşım da bazen sesleri süremediğini söyledi ama bende öyle bir problem yok. Ürünü 3 kere iade ettim 3'ü de aynı. G5 X3 X4 X5'te böyle bir problem yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 431685058_420966276964462_7795845073994146300_n.jpg
    431685058_420966276964462_7795845073994146300_n.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:

Ben de G6 modelini kullanıyorum 3 yıldır. Kendini kapatma ve reset atma yapıyor. Windows 10 kurdum onda da aynı. 11'de bazen yapıyor. Sürücülerle alakalıdır diye düşündüm alakası yok. Çevremde 4 kişi kullanıyor hepsi aynı şikayetten bahsediyor. Bir diğer arkadaşım da bazen sesleri süremediğini söyledi ama bende öyle bir problem yok. Ürünü 3 kere iade ettim 3'ü de aynı. G5 X3 X4 X5'te böyle bir problem yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kablonuz bozulmuş, yeni kaliteli kablo alın düzelir.

Açıkçası bende kullanıyorum ama böyle bir sıkıntı görmedim, şöyle elektrik komple gittiği zaman kapanıyor tekrar aktif olması için USB çıkarıp takınca düzeliyor onun dışında herhangi bir problemle karşılaşmadım 2 yıldır bende kullanıyorum.

Açıkçası bende kullanıyorum ama böyle bir sıkıntı görmedim, şöyle elektrik komple gittiği zaman kapanıyor tekrar aktif olması için USB çıkarıp takınca düzeliyor onun dışında herhangi bir problemle karşılaşmadım 2 yıldır bende kullanıyorum.

İşte sizde elektrik gittiğin de yapıyor bende aktifken yapıyor 3 adet ürün değiştim hepsi aynı. G5 aldım birinden 1 ay kullandım tık demedi benim cihazı takıyorum 2 gün sonra kesiyor.

G6'da Micro USB bazı AMD sistemlerde durduk yere güç kesme ve arka plansa his sesi veriyor. Bu onaylanmış bir durum. Ama kronik bir sorun değil. Bazı AMD anakart USB bağdaştırıcılarında olduğu bilinen bir şey.

Bunun dışında ses kasmak için gsp 500-600 değil ama gamezero, V2 ve Arctis Prime öneririm. Bunların hepsini tabii ki X4 ses kartı üzerinde deneyimleyip söylüyorum. Diğer kriterlerde tamamen değişebilir işler.

V2 Titanium sürücüler ve Arctis Prime 1 adım önde sahne ve ses genişliğinde, zenginliğinde. Ama yer tahmini gamezero kesinlikle ilk sırada ve 2. sırada V2 var benim koleksiyonum içerisinde.

G6'da Micro USB bazı AMD sistemlerde durduk yere güç kesme ve arka plansa his sesi veriyor. Bu onaylanmış bir durum. Ama kronik bir sorun değil. Bazı AMD anakart USB bağdaştırıcılarında olduğu bilinen bir şey.

Bunun dışında ses kasmak için gsp 500-600 değil ama gamezero, V2 ve Arctis Prime öneririm. Bunların hepsinş tabii ki X4 ses kartı üzerinde deneyimleyip söylüyorum. Diğer kriterlerde tamamen değişebilir işler.

V2 Titanium sürücüler ve Arctis Prime 1 adım önde sahne ve ses genişliğinde, zenginliğinde. Ama yer tahmini gamezero kesinlikle ilk sırada ve 2. sırada V2 var benim koleksiyonum içerisinde.

Hocam 2021 yılında V2 +sound kart aldım hiç söylediğiniz şeyleri yaşayamadım. Sizce ne yapmalıyım bu kulaklığı adam etmek için

Bunun dışında ses kasmak için gsp 500-600 değil ama gamezero, V2 ve Arctis Prime öneririm. Bunların hepsini tabii ki X4 ses kartı üzerinde deneyimleyip söylüyorum. Diğer kriterlerde tamamen değişebilir işler.

Cloud 2 düşünüyorum sizce Game Zero ile aralarında baariz bir fark var mı? Hangisi daha iyidir?

Hocam ek olarak gsx300 g 6 ile X4 üde düşünüyordum sence hangisi daha iyidir? Intel 10 th i7 laptopum var.

Son düzenleme:
Hocam 2021 yılında V2 +sound kart aldım hiç söylediğiniz şeyleri yaşayamadım. Sizce ne yapmalıyım bu kulaklığı adam etmek için.

Cloud 2 düşünüyorum sizce Game Zero ile aralarında baariz bir fark var mı? Hangisi daha iyidir?

Hocam ek olarak GSX300 g 6 ile X4 üde düşünüyordum sence hangisi daha iyidir? Intel 10 th i7 laptopum var.

ses kartı kullanma kullandığın kulaklığı bilmiyorum ama BlackShark V2 X vs Fifine ampligame H3 isimli konuya yazı yazdım ona bakarsın ne yapacağına dair​

Cloud II'yi çok defa deneyimledim. Game Zero da uzun süredir elimde. Ses kasmada Game Zero daha iyi. Mikrofonda çok çok daha iyi. Güzel bir EQ ile müzikte de önüne geçiyor. Play 4 gibi basit bir USB karta takılı kullanıyorum. PCI kartıma bağlamadım.

Geri
Yukarı