Elektronik Creative Sound BlasterX G6 2400TL

Hocam Black shark V2 +sound kart diye geçiyor benimki farklı kulaklıklar sanırım.

Ses kartına takılma sen zaten ses kartsız kullanman lazım direk kasanın ön girişine takıp kullanman lazım ve sonrasında orada yazdıklarımı yapman lazım ses kartını takarsan istenilen sesi elde edemezsin.

Game Zero gerçekten ses berraklığın da çok iyi ama maalesef bassları yok denilebilecek kadar kötü. Ses kasacağım derseniz alınır ama karma kullanım oyun + müzik derseniz eğer bass seviyorsanız sizi üzer.

Ses kartına takılma sen zaten ses kartsız kullanman lazım direk kasanın ön girişine takıp kullanman lazım ve sonrasında orada yazdıklarımı yapman lazım ses kartını takarsan istenilen sesi elde edemezsin.

Hocam laptop olduğu için 32 ohmu sürebilen bir anakartım yok maalesef.

Hocam baktım fakat vindovs ses te hoporler yerine kartı seçin yazmıssınız sanırım linkini atabilirmisiniz doğru yeremi bakıyorum emin olamadım

Hocam laptop olduğu için 32 ohmu sürebilen bir anakartım yok maalesef.

Denemenizde fayda var bende de G6 ses kartı mevcut ama anakart çok başka şu anda kulaklığın kendi orijinal sesini kullanıyorum kulaklığın kendi ses kartıda var ama onu bile takmıyorum kulaklığın sesini etkiliyor diye, şu an sesler net ve berrak müziklerde efsane oyunlarda da net.

Denemenizde fayda var bende de G6 ses kartı mevcut ama anakart çok başka şu anda kulaklığın kendi orijinal sesini kullanıyorum kulaklığın kendi ses kartıda var ama onu bile takmıyorum kulaklığın sesini etkiliyor diye, şu an sesler net ve berrak müziklerde efsane oyunlarda da net.
Hocam rica etsem oraya yazdıklarınızı burayada yazabilirmisiniz sanırım aynı başlıkta farklı 2 konu var

Geri
Yukarı