Creator Center ve Dragon Center aynı anda çalışabilir mi?

ali_007

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Modelleme ve render için MSI GE76 laptop aldım ve içinde Dragon Center ile beraber geldi. Fakat ben modelleme Cad ve render ile uğraştığım için Creator Center kullanmak istiyorum (coğu kullandığım programlara optimizasyonları varmış). Bu sebepten danışmak istediğim konu, Dragon Center dururken Creator Center kurabilir miyim? İkisi beraber çalışsa bir sıkıntı oluşur mu? Dragon Center'i silmek zorunda mıyım? Silersem eksileri nedir (Creator'a geçmekte)? Ek olarak NVIDIA sürücümü Game driveri silip Studio Driver'ı kuracağım.

Programı açtığınızda karşınıza bu modelde Creator Center desteklenmiyor gibisinden bir uyarı gelecek. Yani kullanamayacaksınız.
ge76/RTX3070 bulunuyor içinde sistemi iyi olduğu için redditde olduğunu söyleyen birkaç kişi var. bu bahsettiğimiz şey sonuçta bir yazılım bir seride creator geliyorsa oyuncu laptoplarında dragon geliyor

ge76/RTX3070 bulunuyor içinde sistemi iyi olduğu için redditde olduğunu söyleyen birkaç kişi var. bu bahsettiğimiz şey sonuçta bir yazılım bir seride creator geliyorsa oyuncu laptoplarında dragon geliyor
GE75/2070 Super bulunuyor benimkinde de, ben yükleyince bahsettiğim uyarıyı verdi. İsterseniz siz de bir deneyin.

Geri
Yukarı