Creepypasta (korkunç hikayeler) atın

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Atın da biraz okuyalım gece gece. Fotoğraf olmasın millet jumpscare yemiş gibi olmasın. Özellikler Jeff the Killer olmasın.

Ben atıyorum ilk olarak. Rus Uyku Deneyi:

"Hikâye, 1940'ların sonlarında bir Sovyet laboratuvarında yapılan bir uyku deneyini anlatıyor. Askeri onaylı bir bilimsel deneyde, beş siyasi mahkum , denekleri arka arkaya 30 gün boyunca uyanık tutmak için sürekli olarak havadan verilecek gaz odasında tutulacaklar. Mahkumlara, deneyi tamamlamaları halinde hapishaneden serbest bırakılacaklarına dair söz verildi.

Denekler ilk günlerde her zamanki gibi davrandılar, birbirleriyle konuştular ve araştırmacılara tek yönlü camdan fısıldadılar, ancak tartışmalarının giderek daha karanlık hale geldiği kaydedildi. Dokuz gün sonra, bir denek saatlerce kontrolsüz bir şekilde çığlık atmaya başladı, diğerleri ise onun çığlıklarına tepki vermedi. Adam o kadar uzun süre çığlık attı ki ses tellerini yırttı. Adamın neden çığlık attığını bilmiyordu. Sonunda felç geçirdi. İkincisi çığlık atmaya başladığında diğerleri, yırtık kitap sayfalarını ve kendi dışkılarını lumboz pencerelerine yapıştırarak araştırmacıların içeri bakmasını engelledi. Araştırmacılar içeriye bakmadan birkaç gün geçti, bu sırada oda tamamen sessiz kaldı. Araştırmacılar, deneklerin hala hayatta olup olmadığını test etmek için mikrofonları kullandılar ve bir denekten kısa bir yanıt aldılar.

15. gün, araştırmacılar uyarıcı gazı kapatmaya ve odayı yeniden açmaya karar verdiler. Denekler, uykuya dalacaklarından korktukları için gazın kapanmasını istemediler. Içeri giren araştırmacılar 1 deneğin öldüğünü gördü diğer denekler ölümcül yaralar almışlardı. Denekler ayrıca odadan ayrılmayı şiddetle reddediyor ve bilim adamlarına uyarıcıyı uygulamaya devam etmeleri için yalvarıyorlardı kendilerini çıkarmaya çalışan akerlere saldıran denekler bir askeri öldürdü ve diğerini ağır şekilde yaraladı. Sonunda odadan çıkarıldıktan sonra, tüm deneklerin aşırı güç, uyuşturuculara ve yatıştırıcılara karşı eşi görülmemiş bir direnç, ölümcül yaralanmalara rağmen hayatta kalma yeteneği ve uyanık kalmak ve uyarıcı verilmesi için umutsuz bir arzu sergiledikleri gösterildi. Ayrıca deneklerden herhangi birinin uykuya dalması durumunda öleceği de bulundu.

Şiddetli yaraları için bir şekilde tedavi edildikten sonra, hayatta kalan üç denek, askeri yetkililerin emriyle (araştırmacıların iradesine aykırı olsa da) gaz odasına dönmeye hazırlandı, Oda mühürlenmeden önce deneklerden biri uykuya daldı ve öldü ve konuşabilen tek kişi hemen odaya kapatılmak için çığlık attı. Askeri komutan, diğer üç araştırmacıya kalan iki deneğin odanın içinde kapatılmasını emretti. Araştırmacılardan biri hemen silahını çekerek komutanı ve cansız deneği başından vurarak öldürdü ve diğer personelin odadan kaçmasına neden oldu. Çaresizce deneğe ne olduğunu sordu, denek gülümsedi ve kendini ve diğer ölmüş denekleri, uyku eylemiyle kontrol altında tutulan insan zihninde doğal bir kötülük olarak tanımladı. Kısa bir aradan sonra araştırmacı, tutukluyu kalbinden vurdu ve soluğu yerde ölürken denek son sözlerini mırıldandı; "Yani ... neredeyse ... özgür. . . ""

Valla hocam zamanında çok ilgim vardı Creepypasta olsun diğer tarzda olsun. Seslendirmek de ayrı zevkli oluyor bunları. Sıkılıyordum iyi hatırlattınız. Varsa elinizde daha paylaşırsanız sevinirim.

Valla hocam zamanında çok ilgim vardı Creepypasta olsun diğer tarzda olsun. Seslendirmek de ayrı zevkli oluyor bunları. Sıkılıyordum iyi hatırlattınız. Varsa elinizde daha paylaşırsanız sevinirim.
Bir tek bunu biliyorum.
Araştırmak isterim ama küçüklükten gelen Jeff the Killer'a ve Smile Dog'a bakma korkusu var ondan araştıramıyorum .D Küçükken o fotoğraflarla korkutulmasaydım şu an korkmazdım onlardan veya korksam da aniden gördüğünden korkardım.

Kaşif Dora'nın tersten oynatılmış hali der susarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazınca bu çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yazınca bu çıkıyor.
Çok ürkütücü.

Çok ürkütücü.
"Y e a h, w e ' r e e a t i n g p o o p"

Bayağı korkunçmuş.

Skinwalker. Sizin attığınız gibi makale bulamadım ama bunlar özellikleri:

Hayvanlara dönüşüp insanları avlayan canlılar.

En sık kurt, çakal, tilki, kartal, baykuş veya karga olarak görülür.

Bazıları insanların yüzlerini çalabilir.

YouTube'da bu tarz videolar çok fazla olduğundan bayağı ünlü bir creepypasta kendisi.

Skinwalker. Sizin attığınız gibi makale bulamadım ama bunlar özellikleri:

Hayvanlara dönüşüp insanları avlayan canlılar.

En sık kurt, çakal, tilki, kartal, baykuş veya karga olarak görülür.

Bazıları insanların yüzlerini çalabilir.

YouTube'da bu tarz videolar çok fazla olduğundan bayağı ünlü bir creepypasta kendisi.
Hocam benim kedi de kapıları açıp kaçıyor alayım videoya yakın bir zamanda :swh

Yeni konular

Geri
Yukarı