Cristiano Ronaldo 38 yaşında

Anıl 97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bir nesilin ilham kaynağı, idolü Cristiano Ronaldo bugün 38 yaşına girdi. Kendi şahsi düşüncem futbol tarihine onun kadar hırslı azimli meydan okumayı seven bir futbolcu daha gelirmi bilemem? Kendisinin yeni yaşını kutlar kariyerini bir büyük kulüpte kupa ile bitirmesini isterim.

2003 yılında henüz daha 19 yaşında efsane 7 numara formasıyla Cristiano Ronaldo

E_AZ2nBWUAYMdOa.jpg

2017 yılında Avrupa'da fırtına gibi esen kazanmadığı kupa kırmadığı rekorlar bırakmayan Cristiano Ronaldo

GettyImages-669917154.0.jpg

2018 yılının yazında efsane Real Madrid kariyerini sonlandırıp İtalyanın en büyük kulüplerinden Juventus'da meydan okuma zamanı gelmişti Cristiano Ronaldonun.

1130198274.jpeg

Bu hayatın bir kuralıdır nereye gidersen git yine başladığın yere geri dönersin. Cristiano Ronaldo 2021 yılının yazında 3 yıllık Juventus kariyerini sonladırıp evi olan Manchester Uniteda geri dönüyor. İlk sezonunda gayette başarılı bir istatistik çizsede yönetim ve takım arkadaşları ile anlaşmakta sorun yaşayan Cristiano Ronaldo 2022 yılının devre arasında Suudi Arabistan liginin takımlarından Al Nassr ile 2.5 yıllık kontrat imzaladı. Bütün dünyada tepki gösterilen bu kontrata ise Cristano Ronaldo Arabistanda yeni bir futbol dönemi başlatıcam diye cevap verdi.

IMG_8171.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir futbolcuydu, şanssızlığı Messi ile aynı dönemde oynayıp gölgesinde kalması.
İlla messici olduğunuzu belli edeceksiniz. Ronaldo’ya gölgede kaldı demek tam bir komedi.

İlla messici olduğunuzu belli edeceksiniz. Ronaldo’ya gölgede kaldı demek tam bir komedi.
İkisi de dünyanın gelmiş geçmiş en iyi iki futbolcusundan birisidir. Şu net daha iyi diyemiyorum çünkü biri birinden daha iyi değil.

İkisi de dünyanın gelmiş geçmiş en iyi iki futbolcusundan birisidir. Şu net daha iyi diyemiyorum çünkü biri birinden daha iyi değil.
Az çok futboldan anlayan biriysen zaten kimin daha iyi olduğunu anlarsın. Ayrıca matematik de yalan söylemez.

Bir nesilin ilham kaynağı, idolü cristiano Ronaldo bugün 38 yaşına girdi. Kendi şahsi düşüncem futbol tarihine onun kadar hırslı azimli meydan okumayı seven bir futbolcu daha gelir mi bilemem? Kendisinin yeni yaşını kutlar kariyerini bir büyük kulüpte kupa ile bitirmesini isterim.

2003 yılında henüz daha 19 yaşında efsane 7 numara formasıyla cristiano Ronaldo.

Eki Görüntüle 1657934

2017 yılında Avrupa'da fırtına gibi esen kazanmadığı kupa kırmadığı rekorlar bırakmayan cristiano Ronaldo.

Eki Görüntüle 1657936

2018 yılının yazında efsane Real Madrid kariyerini sonlandırıp İtalya'nın en büyük kulüplerinden Juventus'da meydan okuma zamanı gelmişti cristiano Ronaldo'nun.

Eki Görüntüle 1657940

Bu hayatın bir kuralıdır nereye gidersen git yine başladığın yere geri dönersin. Cristiano Ronaldo 2021 yılının yazında 3 yıllık juventus kariyerini sonladırıp evi olan Manchester United'a geri dönüyor. İlk sezonunda gayet de başarılı bir istatistik çizsede yönetim ve takım arkadaşları ile anlaşmakta sorun yaşayan cristiano Ronaldo 2022 yılının devre arasında Suudi Arabistan liginin takımlarından al nassr ile 2.5 yıllık kontrat imzaladı. Bütün dünyada tepki gösterilen bu kontrata ise cristano Ronaldo arabistan da yeni bir futbol dönemi başlatacağım diye cevap verdi.

Eki Görüntüle 1657944

Cristiano Ronaldo en iyi 7 numaradır ve uniteda geri dönmeseydi City onun için iyi olurdu bana göre Cristianonun en iyi dönemi 19 yaşındaki halidir genç hallerinde çok daha iyi çalımlar atardı ben çalım atan insanları daha çok severim Ronaldo yaşlandıkça uzaktan şutlarla ünlü oldu şahsen benim düşüncem böyle. Gerçek Ronaldo Ronaldo nazariodur.

Az çok futboldan anlayan biriysen zaten kimin daha iyi olduğunu anlarsın. Ayrıca matematik de yalan söylemez.
Sizinle tartışmaya girmeyeceğim Ronaldo’ya gölgede kaldı diyen adamın futbol bilgisi zaten 0’dır.

Cristiano Ronaldo en iyi 7 numaradır ve uniteda geri dönmeseydi City onun için iyi olurdu bana göre Cristianonun en iyi dönemi 19 yaşındaki halidir genç hallerinde çok daha iyi çalımlar atardı ben çalım atan insanları daha çok severim Ronaldo yaşlandıkça uzaktan şutlarla ünlü oldu şahsen benim düşüncem böyle. Gerçek Ronaldo Ronaldo nazariodur.
2008 Ronaldo gerçekten süper fakat ronaldo nazario istikrar yakalayamadı yakalasaydı Ronaldo ve messi seviyesinde olabilirdi. Fakat zaten önemli olan istikrar Ronaldo ve messi bu kadar istikrarlı oldukları için dünyanın en iyisiler zaten.

Geri
Yukarı