Cristiano Ronaldo EA FC24'e rakip olarak gelistirilen UFL'ye 40 milyon $ yatırım yaptı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Umarız gerçekten çok iyi bir oyun olur. Videolardan gördüğüm kadarıyla çok umutlu değilim çünkü hareketler falan mobil oyunlara benziyor.

Ufl ekibinden:
"Cristiano Ronaldo ile çalışmaktan ve dünya çapındaki futbol hayranları için adil, beceriye öncelik veren bir oyun yaratmaktan heyecan duyuyoruz." açıklaması geldi.

Kaynak:

Ronaldo 40 milyon yatırdıysa bir bildiği vardır beklentim var oyundan umarım iyi olur.

FIFA'yı geçmeleri mümkün değil. Yıllarca uğraşmasına rağmen Konami bile geçemedi.

Hocam aslında Konami bazı oyunlarında geçmişti. Şu eFootball denilen pes serisinin katili olmasa belki de tekrar geçerlerdi. Geçemeseler bile en azından FIFA rahat olmazdı. FIFA 22, FIFA 23 ve FC 24 daha iyi oyunlar olurdu.

Pes bence 2014'ten sonra çok değişti. Yıllarca pesçiydim. 15'ten sonra FIFA'cı oldum. Bir de üstüne Türkçe dil seçeneği alex hunter modları Volta derken bayağı öne geçti bence.

Bende okuduğum kadarıyla ufl PC için yoktu. Hatta şaşırmıştım. İnşallah vardır. Türkçe spiker olacağı da söylenmişti. Ama EA FC'yi geçmeleri için çok erken özellikle kariyer sevenler için.

EFootball'dan da aslında ümitliyim. İlk düzene geçmek zor bir süreç bence. Ama eski oyunlarındaki modları da göz önüne alırsak bence birden gelişebilirler.

Pes bence 2014'ten sonra çok değişti. Yıllarca pesçiydim. 15'ten sonra FIFA'cı oldum. Bir de üstüne Türkçe dil seçeneği alex hunter modları Volta derken bayağı öne geçti bence.

Bende okuduğum kadarıyla ufl PC için yoktu. Hatta şaşırmıştım. İnşallah vardır. Türkçe spiker olacağı da söylenmişti. Ama EA FC'yi geçmeleri için çok erken özellikle kariyer sevenler için.

EFootball'dan da aslında ümitliyim. İlk düzene geçmek zor bir süreç bence. Ama eski oyunlarındaki modları da göz önüne alırsak bence birden gelişebilirler.

Bence 15'ten sonra pes çok iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı