Cristiano Ronaldo mu? Lionel Messi mi?

Messi dedigin adam cop arjantin kadrosuyla 2010'da ilk dunya kupasini aliyordu, higuain essegi o topu kacirmasa 2010'da dunya kupasi vardi zaten, buna ragmen Arjantin'den 2 gomlek ustun takimlarin oldugu 2022 dunya kupasinda arjantin'i sampiyon yapti. Ronaldo kime elenmisti pasa? Fas miydi iran miydi 😀

Profile ronaldo koymakla olmuyor, muhtemelen yasin da kucuk. Eriskin yasa gelince anlarsin neyin ne oldugunu

Messi dedigin adam cop Arjantin kadrosuyla 2010'da ilk dunya kupasini aliyordu, higuain essegi o topu kacirmasa 2010'da dunya kupasi vardi zaten, buna ragmen Arjantin'den 2 gomlek ustun takimlarin oldugu 2022 dunya kupasinda Arjantin'i sampiyon yapti. Ronaldo kime elenmisti pasa? Fas miydi İran miydi 😀

Profile Ronaldo koymakla olmuyor, muhtemelen yasin da kucuk. Eriskin yasa gelince anlarsin neyin ne oldugunu.

Gayet de erişkin yaştayım ayrıca tartışalım diye açtım gelipte burada sen beni küçük düşürmeye çalış ya da bilgi sahibi olmadan bilgi vermeye çalış diye açmadım.

Gayet de erişkin yaştayım ayrıca tartışalım diye açtım gelipte burada sen beni küçük düşürmeye çalış ya da bilgi sahibi olmadan bilgi vermeye çalış diye açmadım.
İnsanlar sana delil sundukça, hâlâ kafandan bir şeyler atıyorsun. Böyle yapacaksan kimseyi kötüleme bence.

İstatiksel olarak da Messi derim futbol zekası olarak da. Ronaldo'yu en iyisi yapanların kafasında attığı gollerin seyir zevki olmasından kaynaklı bence uzaktan falan attığı için ama Messi bütün futbolun detaylarına kadar oynuyor oyununu o yüzden Messi diyorum.

Hocam istatiksel olarak Messi fakat bence g. O. A. T. Ronaldo. Messi'yi de seviyorum fakat Ronaldo daha iyi bence. Ballon Dor'u kazancı ile de aldığını düşünmüyorum(sonuncuyu).

Hocam istatiksel olarak Messi fakat bence g. O. A. T. Ronaldo. Messi'yi de seviyorum fakat Ronaldo daha iyi bence. Ballon Dor'u kazancı ile de aldığını düşünmüyorum(sonuncuyu).

Istatiksel olarak Messi ise Ronaldo nasıl daha iyi oluyor?
Hadi senin için son Ballon d'Or çıkaralım 7 olsun.

Geri
Yukarı