Çözüldü Critical Ops "teklif uygulama daha yüklenmedi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YeniHesapf

Hectopat
Daha fazla  
Critical ops oynarken teklif yapmak istiyorum ama uygulamayı yükledikten sonra teklifler kısmında daha yüklenmedi yazıyor. Bunun çözümü var mı?

Son düzenleme:
Çözüm
Çözdüm. Oyunu yüklemeye başladığınızda oyunun Play store sayfasında kal. Oyun yüklendiğinde Play store sayfası üzerinden oyunu aç butonuna tıklayarak açın. Oyunun içinde biraz takılın. Sonra oyun yüklenmiş olarak sayılıyor.
Yardım eder misin eğer yapabildiysen?
Screenshot_20210609-195516_Critical Ops.jpg

Gördüğünüz gibi yukarıda bazı uygulamaların altında Not yet Installed yazıyor. Ancak uygulama yüklü olduğu halde böyle diyor.
İnternet üzerinde araştırmalarda bulundum fakat sorununuza karşı bir çözüme ulaşamadım ne yazık ki.Hatanın görüntüsünü iletirseniz biraz daha yardımcı olabilirim.

Çözdüm. Oyunu yüklemeye başladığınızda oyunun Play store sayfasında kal. Oyun yüklendiğinde Play store sayfası üzerinden oyunu aç butonuna tıklayarak açın. Oyunun içinde biraz takılın. Sonra oyun yüklenmiş olarak sayılıyor.
Yardım eder misin eğer yapabildiysen?

Çözüm
Critical ops oynarken teklif yapmak istiyorum ama uygulamayı yükledikten sonra teklifler kısmında daha yüklenmedi yazıyor. Bunun çözümü var mı?
öğrendin mi?
Sağol

Yardımın sağol ama ben yapamadım şunları yapıcağız demi
Oyunu indirirken play store den indirdikten sonra play store den aça basıcaz ve biraz oynayacağız ben yaptım hala not net installed diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı