CRITICAL PROCESS DIED mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Merhaba, ara sıra mavi ekran hatası alıyorum. En son critical process died hatası aldım . Blgisayarım 1 aylık sistemde hiçbir sorun yok ama ara sıra alıyorum, incelemek isteyen varsa minidump dosyalarım.

Minidump

En güncel ve dogru ekran kartı driveri yüklü bahsettiginiz seçenegi daha önce denedim yararsız , wifi kartım TPLİNK ARCHER T2UH V2 sitesinden güncel driveri indirildi ve aygıt yöneticisinde dogru olarak gözüküyor , driver booster tarzı yazılım kullanmadım , WALLPAPER ENGİNE yazılmının yapma ihtimali varmı ?

Yararsız değil, tekrardan yapabilirsiniz. Hatta yapın, devam edecek olursa ne yaptığımızı görelim burada. Wallpaper Engine ile alakalı gördüğüm tek şey mavi ekran hatasını Wallpaper Engine kullanımdayken aldığınız. Kaldırmayı deneyebilirsiniz, zararı yok.

Ayrıca konu mesajını tekrar okudum. Birden fazla mavi ekran aldığınızı söylemişsiniz. Başka minidump dosyası varsa paylaşın.

Evet almıştım fakat formattan sonra aldıgım ilk mavi ekran hatası bu yüksek ihtimal windows başlatılırken "wallpaper engine" yi başlatırken bir sorunla karşılaştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…