CRITICAL_PROCESS_DIED ve SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Erengtx

Kilopat
Daha fazla  
Son bir haftadır bu sorunla karşılaşıyorum. PC'me format atarsam geçer diye düşündüm fakat artmış gibi hissediyorum. Bazen hiç olmazken bazen 1 saat içerisinde 3-4 kere yaşayabiliyorum hiçbir şey yapmazken.
''Minidump'' nasıl paylaşılır bilmiyorum. Nasıl atacağıma dair yönerge verirseniz harika olur. Şimdiden teşekkür ederim.
Edit: Bu sorunu yaşamadan önce anakartımı tamire yollamıştım, parça değişimi yapılmıştı. Ondan beri bu sorunla karşılaşıyorum.

Son düzenleme:

1) Vanguard kaldırın.

2) BIOS güncelleyin. Güncel BIOS dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Kardeşim bu oyunu çok seviyor. Başka bir yolu yok mudur?

Bu oyunun anti cheat yazılımı. Bunu kaldıracaksınız Valorant'ı değil. Daha sonra oyun geri yükler zaten.

1) Vanguard kaldırın.

2) BIOS güncelleyin. Güncel BIOS dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz.
Bios günceleme işine girişmek üzereyim fakat bir şeyi merak ettim. İtopya bana bios güncellemeniz yapıldı diyip anakartı yollamışlardı. Bios sürümüm güncel değil midir?

9.90 sürümü gözüküyor. Sanırsam yanlış anlamış olabilirim ve BIOS'unuz güncel olabilir. Değişik bir sürüm. Anakart sitesinde en son sürüm 7A38V99 olarak gözüküyor. O yüzden emin olamadım. Bu arada Vanguard'ı kaldırmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Sonra tekrar yüklenecektir.

9.90 sürümü gözüküyor. Sanırsam yanlış anlamış olabilirim ve BIOS'unuz güncel olabilir. Değişik bir sürüm. Anakart sitesinde en son sürüm 7A38V99 olarak gözüküyor. O yüzden emin olamadım. Bu arada Vanguard'ı kaldırmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Sonra tekrar yüklenecektir.
Sorun hala devam ediyor Vanguard'ı silmeme rağmen. Bir de BIOS güncellemeyi deneyeceğim.

Geri
Yukarı