"Critical_Process_Eror" ve "Win10 Pro, sürüm 1511'e 10586 yükseltin" güncelleme sorunu

Oğuzhan ÖNAL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç ay öncesinde başlıkta da belirttiğim güncelleme dosyasının indirmesini başlattım, saat akşam 8-9 civarıydı ve yanımda anneannem vardı. Anneanneme biraz kestireceğimi bilgisayarımın güncellemesinin yapıldığını söyledim ve bilgisayarın güncellemesi tamamlanınca beni uyandırıp uyandıramayacağını sordum, tamamlanınca seni kaldırırım dedi ama kıyamayıp uyandırmamış ve güncelleme tamamlanmadan uzatma kablosunu tuşundan kapatmış o zamandan beri bu güncellemeyi yapamıyorum. Sürekli hata veriyor ve bu güncellemeyi yapamadığım için diğer güncellemeleri de yapamıyorum. Nasıl bu sorunu çözebilirim?

Arkadaşlar ikinci sorunum yine başlıktaki "Critical_Process_Eror" sık denebilecek aralıkta bilgisayarım kendi kendini kapatıyor ve bu hata kodunu veriyor ne yapmam gerekli?

Bu iki sorunum içinde bana yardımcı olabilirseniz sizlere bir teşekkürü borç bilirim, şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı