Windows 10 Pro, sürüm 1511'e 10586 yükseltme problemi

Sorun çözüldü benim gibi bir çok Technopat takipçisi bu konuya baksın arkadaşlar bahsetmiş olduğum gibi Windows 10' u daha önceden ISO yada indirmiş iseniz şimdi güncel olan Windows 10 yükleyin. Windows 10 buradan güncel olarak indirebilirsiniz. İlk başta Media Creation Tools Windows 10 Pro yada Home diye sormuyor içinde barındırıyor. x32 yada x64 başta indirirken seçiyorsunuz hangisi olacağına dair. Herkese teşekkür ediyorum ve konuyu diğer arkadaşların da görebilmesi adına ne yapılması gerekiyorsa yapılmasını diliyorum. Kendinize iyi bakın. Hoş çakalın.

Bende de aynı sorun vardı bir kaç ayarla hallettim. Güncellemeden gelişmiş ayarlara gelerek Microsoft'un güncellemelerin tikini kaldırarak tekrar yeniden denedim yükledi ve şuan pc uçuyor. Yeni güncelleme iyi geldi galiba...

Arkadaşlar Media Creation Tools ile indirirken usb flash sürücü seçeneğini mi iso dosyası seçeneğini mi seçiyoruz ? Ben indirdigim windows u usb ile kullanacağım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı