Cru 60 Hz'lik monitörü 120 Hz yaptıktan sonra "Out Of The Range" Hatası

sezo_0335

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Asus Vs228
Abrika cıkışı 75 Hz ama 6 yıllık monitör eskidigi için ilk zamanlarında gördügüm 75 Hz'yi artık ayarlarda görüp secemiyorum o yüzden monitörümü soran olursa 60 Hz diyorum. Cru ile 60 Hz'lik monitörü 120 Hz yaptım restart yaptıktan sonra monitör out of the range aralık dışında hatası verdi. Bilgisayarı yeniden başlattım yine aynı hata vermeye devam ediyor, bilgisayar acılıyor ama monitör acılmıyor. Monitörümün panelinin bozulduğunu sanmıyorum, cünkü tuşundan kapatıp açtıgım zaman ASUS yazısını görüyorum ama sonrası gelmiyor. Ekranın gelmesi için ne yapabilirim şu an aklımda VGA kablosunu değiştirmek var. Monitör sanıyorum ki calısıyor bozuk değil ama Windows'u falan hiçbir şeyi acmıyor. Sorunun cözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20221224_173112.jpg
    IMG_20221224_173112.jpg
    132,3 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ama şuan yakın çevrede bilgisayar kullanan yok uzaktalar arkadaşlar kuzenler falan finaller için bana PC lazım olduğu için anlık olarak bu cözümü buldum Windows ekranı hızlı bir Biçimde Gelsin Yeter Suanki Düsüncem Ve Sıfırlama Yöntemi Daha Uygun Gibi Windowsu Yeniden Yüklucek Galiba
İnternet cafe'ye gidip 1 saatlik açın.

Sıfırlama daha çok zarar verir.
Ben daha öncede sıfırlamıstım tabi böyle bir sorun yoktu ama alan falan bosalttıgı için düzgün olmayan windowsuda düzelttigini düsündügüm için faydasını görmüstüm bu olaya özel zarardanmı bahsettim ? Formatta foto dosya yedekleme seçenegi varmı ?

Sıfırlama daha çok zarar verir.
Knk Dereyi Göemeden paçayı Sıvamayayım Ama şuan windows yükleniyo galiba ne gibi zararı olur bunu acarmısın ögrenmek isterim beni bios ekranından sıfırlama ekranına getirdigin için şuan sana Bill Gates muamelesi yapıyom .d

Dosya Ekleri

• IMG-20221225-WA0002.jpeg
    IMG-20221225-WA0002.jpeg
    372 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı