Çözüldü CRU Sonrası Siyah Ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hayallet

Attopat
Daha fazla  
Resident Evil 4 (2004) oynamak uğruna saçma bir problem yaşıyorum. Monster laptop sahibiyim. Bu oyunu oynamak için çözünürlük değiştirmem gerektiği bilgisine ulaştım ve CRU programını kurdum çözünürlük değiştirdim ve siyah ekran aldım. Daha sonra PC'yi TV'ye bağlayarak programı kaldırdım. Oyunu iade ettim bir daha oynamamak üzere fakat sorunum çözülmedi. Programı kaldırmama rağmen hâlen siyah ekran alıyorum. Yalnızca TV'ye bağlayarak görüntü alabiliyorum. Tüm sürücülerim güncel. Servise güvenemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Keşke Nvidia/AMD uygulaması üzerinden özel çözünürlük oluştursaydınız. CRU uygulaması laptoplarda önerilmiyor.
Evet bunun biraz geç farkına vardım.

Bilgisayarı güvenli mod da başlatmayı deneyin, dizüstü bilgisayarlarda tuşları değişken olabilir F8 olabilir F9 olabilir emin değilim, güç tuşuna bastığınız andan itibaren doğru tuşu bulup Güvenli Mod seçeneğini görüp seçmeniz gerekiyor, böylelikle en düşük çözünürlük ve hz değerinde açılacaktır. Ardından CRU yu tekrar kurarak eski ayarlarına çevirebileceğinizi düşünüyorum, yapabiliyorsanız Güvenli Mod sonrasında DDU ile ekran kartı sürücünüzü tamamen temizleyin en garanti yöntemi bu.
Görüntü alabilmek için PC yi TV ye bağladım. CRU dan ayarları sıfırladım ve yeniden başlattım. Görüntü geldi teşekkürler.
Bilgisayarı güvenli mod da başlatmayı deneyin, dizüstü bilgisayarlarda tuşları değişken olabilir F8 olabilir F9 olabilir emin değilim, güç tuşuna bastığınız andan itibaren doğru tuşu bulup Güvenli Mod seçeneğini görüp seçmeniz gerekiyor, böylelikle en düşük çözünürlük ve hz değerinde açılacaktır. Ardından CRU yu tekrar kurarak eski ayarlarına çevirebileceğinizi düşünüyorum, yapabiliyorsanız Güvenli Mod sonrasında DDU ile ekran kartı sürücünüzü tamamen temizleyin en garanti yöntemi bu.

Keşke Nvidia/AMD uygulaması üzerinden özel çözünürlük oluştursaydınız. CRU uygulaması laptoplarda önerilmiyor.
Evet bunun biraz geç farkına vardım.

Görüntü alabilmek için PC yi TV ye bağladım. CRU dan ayarları sıfırladım ve yeniden başlattım. Görüntü geldi teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı