Güncelleme sonrası siyah ekran

Merhaba. Ben laptopuma büyük bir boyutta dosya indiriyordum. Duraklattım ve laptopu uyku moduna aldım. Ardından fark etmemişim güncelleme gelmiş, bilgisayarı sabah indirmeyi devam ettirmek için açtığımda ilk uyku modunda çıkarttığımda ekrana tıklayamadım. Sonra tıklayabilmeye başladım. Oturum açma kısmına tıkladığımda ise siyah bir ekran geldi korktum ve 15 dk sonra ekran geldi. Yani bu güncelleme ile ilgili bir şey mi acaba? Şu an hoş geldiniz ekranı biraz uzun sürüyor ve siyah ekran sonra 1 saatten az bir sürede geliyor. Ne yapmalıyım? Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyadan kastın nedir açıklar mısın? Dünde buna benzer bir konu açtın ve konuya devam etmedin.

Dosyadan kastım bir oyun için Opera'dan dosya.
Öncelikle cclenaer indir kayıt defterini temizle tıkla ve hepsini çöz yedekleme alma. İşletim sistemi win 10 home olmalı bütün güncellemeri yap sonra ayarlar kısmından sistem depolamaya gel oradan geçici dosyalar kısmı var windows update, geri dönüşüm kutusu(gerekli öğeler varsa çöpte yapmayabilirsin), küçük resimler, teslim iyileştirme, geçici internet dosyaları, geçici dosyalar, windows hata raporları, direct x, windows yükseltme günlük ve geçici windows yükleme dosyalarını işaretle en üste dosyaları kaldırın var ve bas. Uyarı: İndirilenleri sakın seçme yoksa geri dönüşü yok. Max 15 dk sürer ve bittiğinde cihazı yeniden başlat.
Bu arada indirilenleri neden seçmeyeyim
@Saint Lucia dosyadan kastım bir oyun için Opera'dan dosya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı