Crucial 240 GB SSD alınır mı?

kaplanefe1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba,

Bilgisayarlardan aşırı derece anlamam fakat Crucial BX 500 240 GB SSD almak istiyorum. Acaba kendi sistemime uyumlu mu? Soket girişini vs bilmediğim için desteklerinizi talep ediyorum. İyi günler.

İmzanızdaki sistemse uyumludur. Ancak Crucial BX500 tavsiye etmiyorum. Kronik olarak ısınma sorunu var, bu da çabuk sağlık düşmesine neden oluyor. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

İmzanızdaki sistemse uyumludur. Ancak Crucial BX500 tavsiye etmiyorum. Kronik olarak ısınma sorunu var, bu da çabuk sağlık düşmesine neden oluyor. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi önerilerde bulunabiliriz.
Hayır. Son üretim BX500'ler de kronik ısınma sorunu çözüldü. Gönül rahatlığıyla alınabilir.

İmzanızda bulunan sisteme sahipseniz uyumludur. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni üretimse sıkıntı olmaz. Ama alacağı yer bir mağaza ise sormakta fayda var yeni üretim mi diye.

Değil. Kronik sorunlu olması için bütün modellerde sorun olması gerekir.

Crucial ile konuştum ve bir yılda 10.000'den fazla satan SSD'nin sadece 70 tanesi geri gelmiş. Buna kronik sorun demek mümkün değil.
Bir mesajda böyle demiş, ben başka bir şey bulamadım.

Arkadaşlar tüm mesajlarınızı okudum geri dönüşler için çok teşekkürler. Bütçe meselesine gelirsek 200 230 TL gibi bir bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.

Sürekli sistemle işim olmuyor zaten sadece hafta sonları bilgisayarımı açabiliyorum. Biraz eski bilgisayarım sanırım 2017'den beri kullanıyorum. Görev yöneticisinde disk kısmı yüksek değerlere çıkıyor sanırım. Bu yüzden de arada sırada donmalar yaşıyorum. Windows daha seri çalışabilsin diye SSD almayı düşündüm. Mantıklı mı bilemiyorum tabii işi bilen arkadaşlar daha iyi cevap verir sanırım.

Geri
Yukarı