Satıldı Crucial Ballistix 4x8 GB 3200 MHz CL16

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Ürünler Amazon Almanya'dan alındı. Ömür boyu RMA garantili ve 1 sene kadar Almanya garantililer. Kutuları var. 1 tane 2x8 kittir.
Kendi sistemimde 3600 MHz CL14 şeklinde stabil olarak kısa bir süre kullandım, sonra XMP ile kullanmaya devam ettim. Yaklaşık 6 ay kullandım, şu anda kenarda duruyorlar.

Tekirdağ Saray civarı elden, şehir dışında havale sonrası kargolarım. Referanslarım var.

HEPSİ SATILDI.

IMG_20220525_182321.jpg

Dosya Ekleri

• TeoriV2-106536_large.jpg
    TeoriV2-106536_large.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:
Hocam merhaba, pazarlık yok yazmışsınız da yine de teklifimi ileteyim: 4*8 GB kite 1500TL teklif ediyorum kargo bana ait.

Hocam merhaba, pazarlık yok yazmışsınız da yine de teklifimi ileteyim: 4*8 GB kite 1500TL teklif ediyorum kargo bana ait.
Teklif almıyorum, pazarlık yok. Israrla yazmanızın sebebi ne anlamıyorum.
1700 TL uygunsa yazarsınız, gayet basit bence.

Ekleme: İfade atan arkadaşlar sebebini yazabilir.
Pazarlık olmaz yazdığım halde teklif veriliyor. Ne diyebilirim başka?

Son düzenleme:
Teklif almıyorum, pazarlık yok. Israrla yazmanızın sebebi ne anlamıyorum.
1700 TL uygunsa yazarsınız, gayet basit bence.

Ekleme: İfade atan arkadaşlar sebebini yazabilir.
Pazarlık olmaz yazdığım halde teklif veriliyor. Ne diyebilirim başka?
Pazarlık istemediğinizi yazmışsın adam şansını deniyor. Belki ihtiyacınız çıkacak adama dönüş yapacaksınız ? Bu sinir bozucu konuşma tarzınız bile sizin ile alışveriş yapmamak için başlı başına bir sebep.

Pazarlık istemediğinizi yazmışsın adam şansını deniyor. Belki ihtiyacınız çıkacak adama dönüş yapacaksınız ? Bu sinir bozucu konuşma tarzınız bile sizin ile alışveriş yapmamak için başlı başına bir sebep.
O zaman pazarlık olur, acîl yazabilirim.
Bence burada sinir bozucu olan pazarlık yapmayacağımı "özellikle" belirttiğim halde pazarlık mesajı atılması.
Bana her gün böyle mesajlar geliyor. İki tarafın da vaktini çalmaya ne gerek var? Fiyat uygunsa yazın, alışverişi yapalım. Uygun değilse yazmayın. Gayet basit, anlaşılabilir.

Tamam dostum en haklı sizsiniz.
Ben kimseye bir şey emretmiyorum.
Alıcı değilsen yazma, basit.
Fiyatı kabul etmiyorsan yazma, basit.
Ama anlamamakta ısrarcısınız. Mükemmel bir kafa yapısı.

Almak isteyen de buraya yazacak. Pazarlık istemiyorsanız direk ilan açıp iletişim bilgilerini koymadan ilanı koyun. Ama pardon size yazan-arayan kişi pazarlık teklif ederse burada bu atarı yapan insan telefonda neler der. Ben ciddi alıcıyım iletişim bilgisi verir misiniz?

Almak isteyen de buraya yazacak. Pazarlık istemiyorsanız direk ilan açıp iletişim bilgilerini koymadan ilanı koyun. Ama pardon size yazan-arayan kişi pazarlık teklif ederse burada bu atarı yapan insan telefonda neler der. Ben ciddi alıcıyım iletişim bilgisi verir misiniz?
Attığım mesajda atar, gider yok. Şu mesajda ne var söylesenize?

"Teklif almıyorum, pazarlık yok. Israrla yazmanızın sebebi ne anlamıyorum.
1700 TL uygunsa yazarsınız, gayet basit bence."

Yukarıda zaten pazarlık yapmayacağımı yazmışım. Böyle bir mesaj geliyor. Anlayışla karşılıyorum, düzgünce yazıyorum. Sanki arkadaşa hakaret ettik, bu kadar abartmanız çok komik.
Kabul etmeyeceğim belli. Hızlı nakite ihtiyacım olsa pazarlık var yazarım, veya 1500'e koyarım.
Zaten fiyat uygunken ve özellikle pazarlık olmadığını belirtmişken pazarlık mesajı geliyor. Ne yapayım anlamıyorum? Nerede hata yapmışım?

Bir de çocuk gibi "Telefon versene sen." muhabbetine mi başlıyorsunuz şimdi.

Attığım mesajda atar, gider yok. Şu mesajda ne var söylesenize?

"Teklif almıyorum, pazarlık yok. Israrla yazmanızın sebebi ne anlamıyorum.
1700 TL uygunsa yazarsınız, gayet basit bence."

Yukarıda zaten pazarlık yapmayacağımı yazmışım. Böyle bir mesaj geliyor. Anlayışla karşılıyorum, düzgünce yazıyorum. Sanki arkadaşa hakaret ettik, bu kadar abartmanız çok komik.
Kabul etmeyeceğim belli. Hızlı nakite ihtiyacım olsa pazarlık var yazarım, veya 1500'e koyarım.
Zaten fiyat uygunken ve özellikle pazarlık olmadığını belirtmişken pazarlık mesajı geliyor. Ne yapayım anlamıyorum? Nerede hata yapmışım?

Bir de çocuk gibi "Telefon versene sen." muhabbetine mi başlıyorsunuz şimdi.
Ciddi alıcıyım benim için ve almayı düşünen diğer arkadaşlar için iletişim bilgisi verebilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı