Crucial Ballistix C9BJZ overclock

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 108
  • Görüntüleme 10B
Sen bilirsin hocam. Bu arada voltajı düşürmek istiyorum 1.52V seviyeleri gözümü korkuttu dersen tCL 15, Gear Down Mode Disabled ve 1.45V yazıp kullanabilirsin.

1.52 de mavi ekran verdi 1.53 yaptım 5 dakikadır iyi gidiyor bakalım bitirebilecek mi.

Bitirirse bugünlük sonlandıralım, yarın devam ederiz.

10. dakikada 3 tane hata verdi. Ben 1.54'e çekip son test yapıp bırakacağım onu da geçemezse 1.55'e sabitlerim dursun. Sınırına geldik sanıyorum, yine bayağı ayarı kaldırdı güzel çip sanırım, sen ne dersin?

10. dakikada 3 tane hata verdi. Ben 1.54'e çekip son test yapıp bırakacağım onu da geçemezse 1.55'e sabitlerim dursun. Sınırına geldik sanıyorum, yine bayağı ayarı kaldırdı güzel çip sanırım, sen ne dersin?
Henüz limitlerine ulaşmadık çipin çoğu değerde :) Biraz geç vakit diye extreme değerleri denetmedim.

Henüz limitlerine ulaşmadık çipin çoğu değerde :) Biraz geç vakit diye extreme değerleri denetmedim.

1.54 ile testi geçti yalnız mouse ile 1-2 takılma hissettim. Garanti olsun diye 1.55'e çektim sanırım voltaj olarak bu değerlere daha altı çok ideal olmayacak. 1.54-1.55v altına inmiyor.

1.54 ile testi geçti yalnız mouse ile 1-2 takılma hissettim. Garanti olsun diye 1.55'e çektim sanırım voltaj olarak bu değerlere daha altı çok ideal olmayacak. 1.54-1.55v altına inmiyor.
Yarın hallederiz.
@kino ZenTimings atabilir misin? Son haline bakayım.

Son düzenleme:
Yarın hallederiz.
@kino ZenTimings atabilir misin? Son haline bakayım.

Screenshot_3.png

Bu sırada bir kere sistem yeniden başlattı kendisini. Memtest86'ya mı soksam?

Geri
Yukarı