Crucial BX 500 120 GB SSD hız düşmesi

metin2

Decapat
Arkadaslar internet uzerinden yukaridaki SSD bugun elime ulasti lakın SSD'de sorun oldugunu düsünüyorum?

1. Neden Windows 7 sistem derecelendirmesinde SSD diske gelince fotodaki hatayi veriyor Windows diski derecelendiremiyoz

2. Neden anakartim SATA 2 ama bu kadar da hiz düsmesi bana göre normal degil. Degerler fotoda

Ürünü iade etmeyi düsünüyorum, sizin fikriniz nedir arkadaslar?

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar internet uzerinden yukaridaki SSD bugun elime ulasti lakın SSD'de sorun oldugunu düsünüyorum?

1. Neden Windows 7 sistem derecelendirmesinde SSD diske gelince fotodaki hatayi veriyor Windows diski derecelendiremiyoz

2. Neden anakartim SATA 2 ama bu kadar da hiz düsmesi bana göre normal degil. Degerler fotoda

Ürünü iade etmeyi düsünüyorum, sizin fikriniz nedir arkadaslar?

Eki Görüntüle 393012Eki Görüntüle 393013Eki Görüntüle 393014
Değerleriniz normal, hatta iyi.
BIOS'a girip AHCI ayarını açmayı unutmayın. Ayrıca SATA AHC Driver'ını güncellemeyi unutmayın.
@BilgisayarKurdu Adata SU650 alacağıma bundan alsaydım çok daha iyi olacaktı... Değerlere bak şiir gibi hocam dümdüz :(
Sistem derecenlenmesi avg virus programindanmıs yani sorun yok
ahci ayari nasil yapilir bilmem kurcalamakta istemem win 7 kullananlar hep hata aliyomus o yuzden ayarlara dokunmicam
pekı bu testler birbirinı neden tutmaz ayni ssd kardesim
1.jpg
2.jpg
4.jpg

Sistem derecenlenmesi avg virus programindanmıs yani sorun yok
ahci ayari nasil yapilir bilmem kurcalamakta istemem win 7 kullananlar hep hata aliyomus o yuzden ayarlara dokunmicam
pekı bu testler birbirinı neden tutmaz ayni ssd kardesim Eki Görüntüle 394079Eki Görüntüle 394080Eki Görüntüle 394081
Değerlerde bir sorun yok. 20-30 Mb/s oynayabilir. Gayet doğal. Programdan programa değişir bu genelde. Bazı programlar zor koşullar altındaki performansını ölçerken diğer programlar öyle olmayabiliyor. Dosyalama tipinden dosyalama tipine farklılıklar gösterebilir. Bu doğal. Bu arada sisteminiz intel mi amd mi?

Değerlerde bir sorun yok. 20-30 Mb/s oynayabilir. Gayet doğal. Programdan programa değişir bu genelde. Bazı programlar zor koşullar altındaki performansını ölçerken diğer programlar öyle olmayabiliyor. Dosyalama tipinden dosyalama tipine farklılıklar gösterebilir. Bu doğal. Bu arada sisteminiz intel mi amd mi?
Tsk intel birinci nesil i3 540 islemci mevcut

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı