Crucial BX500 240 GB Test Sonuçları

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere SSD bugün kargodan geldi kasaya bağlayıp biraz önce direk Windows 10 kurulumu yaptım. Test sonuçları sanki normal değil gibi başka bir işlem yapmamız gerekiyor mu ilk defa SSD kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Ürünü buradan aldım.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Testi tekrar yapmanızı öneriyorum. Aynı ürünü ben de yakın zamanda aldım ve yaptığım testler daha iyi değerler veriyor. Sadece bir kez yazma hızım böyle düşük çıkmıştı.

Testi tekrar yapmanızı öneriyorum. Aynı ürünü ben de yakın zamanda aldım ve yaptığım testler daha iyi değerler veriyor. Sadece bir kez yazma hızım böyle düşük çıkmıştı.
En iyi stabil test programı hangisi kardeşim onunla deneyim tekrar. Ayrıca anakartım sata 3 port destekliyor sata 2 mi görüyor acaba anlayamadım ben bu işi

Kablo SATA 2 olabilir belki. Ben de çok anlamıyorum zaten ama aynı testi tekrarlayabilirsiniz. Oldukça güvenilir ve en çok kullanılan test programı sanırım CrystalDiskMark.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    22,2 KB · Görüntüleme: 117
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı