Crucial BX500 480 GB SSD ani hız düşüşü

balkan10

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen ay Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem bilgisayar aldım. Zaman zaman bilgisayarda ani donmalar oluyor. HD Tune programı ile test ettiğimde 440 MB/S ile 1.9 MB/S arasında dalgalanmalar olduğunu gördüm. Ayrıca harici disk ile veri alıp vermede de aynı hız dalgalanmalarını yaşadım. Almış olduğum sistemin içindeki SSD Crucial BX500 480 GB Crucial Storage Executive Tool programını kurdum sürücü güncel ve SSD sağlıklı gözüküyor. Araştırdığımda bu konuda sorun yaşayanlar varmış yardımcı olursanız sevinirim. Garantiye girer mi? Değiştirirler mi? Program veya ayarlama yaparak bu sorun çözülüyor mu?

Dosya Ekleri

• HDTune_Benchmark_________CT480BX500SSD5.png
    HDTune_Benchmark_________CT480BX500SSD5.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 66
Merhaba arkadaşlar geçen ay Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem bilgisayar aldım. Zaman zaman bilgisayarda ani donmalar oluyor. HD Tune programı ile test ettiğimde 440 MB/S ile 1.9 MB/S arasında dalgalanmalar olduğunu gördüm. Ayrıca harici disk ile veri alıp vermede de aynı hız dalgalanmalarını yaşadım. Almış olduğum sistemin içindeki SSD Crucial BX500 480 GB Crucial Storage Executive Tool programını kurdum sürücü güncel ve SSD sağlıklı gözüküyor. Araştırdığımda bu konuda sorun yaşayanlar varmış yardımcı olursanız sevinirim. Garantiye girer mi? Değiştirirler mi? Program veya ayarlama yaparak bu sorun çözülüyor mu?

Bu SSD’nin fazla ısınma gibi bir sorunu vardı. Genel kullancı şikayetleri arasında. Hatta en çok gördüğüm sorun buydu. Almak için araştırma yaptım, uygundu fiyat olarak ama vazgeçtim. SSD’nizin ısısını kontrol edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu SSD’nin fazla ısınma gibi bir sorunu vardı genel kullancı şikayetleri arasında. Hatta en çok gördüğüm sorun buydu. Almak için araştırma yaptım, uygundu fiyat olarak ama vazgeçtim. SSD’nizin ısısını kontrol edin lütfen.

Resimde görüldüğü gibi 38 derece.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı