Crucial marka SSD nasıldır?

Crucial BX500 modeli için deniyor. Bende bunu almayı düşünüyordum vazgeçip Samsung aldım. Siz bu model mi bilmiyorum? Olmadı ısı durumuna bakarsınız eğer çok değilse sorun yoktur.

BX500 hocam. Diğer bilgisarımda çok sorun çıkartıyordu ve aşırı ısınıyordu. 72 dereceye kadar çıkıyordu.

Evet bende buldum benden önce yazmışsınız. Arkadaş hangi modelse baksın test etsin.

BX500 hocam. Diğer bilgisarımda çok sorun çıkartıyordu ve aşırı ısınıyordu. 72 dereceye kadar çıkıyordu.

Bende BX500 almışım.

Crucial BX500 modeli için deniyor. Bende bunu almayı düşünüyordum vazgeçip Samsung aldım. Siz bu model mi bilmiyorum? Olmadı ısı durumuna bakarsınız eğer çok değilse sorun yoktur.

Evet bende buldum benden önce yazmışsınız. Arkadaş hangi modelse baksın test etsin.

Benimki de BX500 müş :D

Evet pahalı ama gerçekten kaliteli. Bütçeniz el veriyorsa kesinlikle Samsung almanızı tavsiye ederim. Magician yazılımı da diğer markalardan farkını gösteriyor. SATA olmasına rağmen Rapid modu ile SATA3 sınırlarını geçiyor.

Artık birdaki SSD'yi ne zaman alırım bilmiyorum ama 2 3 sene olduğu kesin sistem toplarsam bu SSD'yi ona takacağım

Crucial 1Tb harici taşınabilir ssd alınır mı? X6 modeli. Kaliteli mi sorun çıkarır mı
www.crucial.com

Crucial X6 1TB Portable SSD | CT1000X6SSD9 | Crucial.com

Geri
Yukarı