Crucial Ntb CT16G4SFra32a alınır mı?

• Konuyu başlatan str1p3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 405
Bütçe
1500-2000
Alırlar. Güzelce paketleyip gönderirsin paketin içine bozuk olduğuna dair not koyarsın. Sorun varsa 14 gün içinde yollaman lazım 14 günü geçince iade hakkın olmuyor.

Laptop modelin nedir?
Eğer CPU-Z üzerinde ya da başka bir program üzerinden kontrolü mümkünse ben kontrol edebilirim.

Yok RAM gömülü değil. Zaten sen diğer slota bir RAM daha takıcan. Mavi ekran aldığın RAM şu an içinde bulunan 8 GB olan RAM miydi yoksa başka marka alıp iade mi etmiştin?
Hocam mavi ekran durumunu bu laptopta yaşamadım. Bunu alalı 2 ay oldu. Benim PC var onda yaşamıştım.

Yok RAM gömülü değil. Zaten sen diğer slota bir RAM daha takıcan. Mavi ekran aldığın RAM şu an içinde bulunan 8 GB olan RAM miydi yoksa başka marka alıp iade mi etmiştin?
Bu arada, çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim. 16 GB alıyorum o zaman, en kötü durumda iade ederim. 8'in yanına 16 takarım. Eğer sıkıntı çıkartırsa 8'i çıkartıp 16 olarak kullanırım.

Anladım. Dediğim gibi Crucial RAM'i al tak zaten değerler aynı bir sorun olacağını sanmıyorum. Bazen uyumsuzluk olabiliyor RAM falan bozuk çıkıyor bir ihtimal. 3-5 gün kullan baktın çok sık mavi ekran falan alıyorsun burada bir konu açarsın mavi ekran ile ilgili minidump dosyasını paylaşırsın ona göre bir çözüm bulmaya çalışırlar. Sorun RAM'de çıkarsa geri yollarsın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı