Crucial P3 Plus nasıldır?

İade ederseniz daha iyi olur. Dediğim gibi QLC NAND kullanıyor. İşletim sistemi kurulunca çabuk yıpranıyorlar.

Hmb, DRAM'in çeyreği bile etmeyecek bir teknoloji şu an. DRAM yerine hmb var denecek bir şey değil. Ayrıca bu diskten de QLC NAND çıkma ihtimali varmış.

İade ettim, yerine ne önerebilirsiniz 1TB olması benim için mühim. Maksimum bütçem 1300TL.

İade ettim, yerine ne önerebilirsiniz 1TB olması benim için mühim. Maksimum bütçem 1300TL.

Ucuz SSD kalmamış piyasada.

Bütçe biraz artarsa

Peki o zaman son bir şey soracağım, şuan Windows 10 bu SSD de, dramli SSD ye geçmemi tavsiye eder misin. KC3000 hakkında ne dersin.

İyi olur ama boyutu nedir? 1 TB alacaksan alabilirsin, 2 TB alacaksan Adata S70 Blade vardı.

Ucuz SSD kalmamış piyasada.

Bütçe biraz artarsa.

İyi olur ama boyutu nedir? 1 TB alacaksan alabilirsin, 2 TB alacaksan Adata S70 Blade vardı.

Sanırım attığınız Amazon linkindeki ürünü alabilirim. Tabii ücret iadesi gelirse.

Her özelliği aynı diye biliyorum, sen olsan hangisini alırsın.

Hız hariç farkları yok. Fiyat farkına değip değmeyeceğene sen karar verebilirsin.

Sanırım attığınız Amazon linkindeki ürünü alabilirim. Tabii ücret iadesi gelirse.

Hayırlı olsun. Doğru düzgün SSD kalmamış 1200-1500 TL arasında. Kioixa Exceria Plus güzel modeldir.

Hız hariç farkları yok. Fiyat farkına değip değmeyeceğene sen karar verebilirsin.

Hayırlı olsun. Doğru düzgün SSD kalmamış 1200-1500 TL arasında. Kioixa Exceria Plus güzel modeldir.

Bu nasıl hocam? Nays ile 1340₺ oluyor

Geri
Yukarı