Crucial P3 Plus nasıldır?

Bunu neye dayanarak söylediniz? Ben araştırdığımda Kingston öneren çok insan görmedim. (depolama amaçlı olsa da)
Kaç yıllık babamın kingston flaş bellekleri var 2 tane ve 0 sıkıntı ama hi level flaş sıkıntı çıkardı. allah belamı versin depolama için kingston harici bir markadan almam. Ram için de aynı şey.

2 Kingston 4 Samsung 1 crucial SSD sahibiyim fiyat performansı en iyi olan Kingston olduğunu düşünüyorum. 6 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim.

Neye göre kötü diyorsun bilgilendirirseniz sevinirim.

Kingston NV2 bahsediyorum. Kontrolcüsü PCIe 4.0 ama hızları PCIe 3.0. DRAM bulunmuyor. SLC önbelleği dolduktan sonra hızları SATA SSD civarlarına düşüyor. Kioxia Exceria, SN570, Legend 750 gibi SSD'ler daha iyi kendisinden.

Kaç yıllık babamın Kingston flash bellekleri var 2 tane ve 0 sıkıntı ama Hi-Level flash sıkıntı çıkardı. Allah belamı versin depolama için Kingston harici bir markadan almam. RAM için de aynı şey.

Hi-Level alınmaz zaten aşırı berbat ürünleri mevcut.

Kingston NV2 bahsediyorum. Kontrolcüsü PCI-e 4.0 ama hızları PCI-e 3.0. DRAM bulunmuyor. SLC önbelleği dolduktan sonra hızları SATA SSD civarlarına düşüyor. Kioxia Exceria, SN570, Legend 750 gibi SSD'ler daha iyi kendisinden.

3 ay sonra bozulduğunu okudum Crucial P3 Plus'ın yorumlarında sizce iade etmeli miyim?

Kingston NV2 bahsediyorum. Kontrolcüsü PCIe 4.0 ama hızları PCIe 3.0. DRAM bulunmuyor. SLC önbelleği dolduktan sonra hızları SATA SSD civarlarına düşüyor. Kioxia Exceria, SN570, Legend 750 gibi SSD'ler daha iyi kendisinden.
Dram bulunmuyor HMB bulunuyor, ve fiyat bandındaki modellerden daha yüksek hızlarla sahip. PCIe 4.0 kontrolcü olması bu fiyata iyi bir özellik, sanki fiyat bandında PCIe 4.0 hızları sunan SSD var. Aldığım fiyattan bahsediyorum bu arada, şuan ki fiyata alınmaz.

3 ay sonra bozulduğunu okudum Crucial P3 Plus'ın yorumlarında sizce iade etmeli miyim?
Aynı markanın farklı SSD si var, bir sorun yaşamadım. Aynı fiyata tekrar alamazsınız ancak içinize sinmediyse iade edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hi-Level alınmaz zaten aşırı berbat ürünleri mevcut.

İade ederseniz daha iyi olur. Dediğim gibi QLC NAND kullanıyor. İşletim sistemi kurulunca çabuk yıpranıyorlar.

Dram bulunmuyor HMB bulunuyor,

HMB, DRAM'in çeyreği bile etmeyecek bir teknoloji şu an. DRAM yerine HMB var denecek bir şey değil. Ayrıca bu diskten de QLC NAND çıkma ihtimali varmış.

Dram bulunmuyor HMB bulunuyor, ve fiyat bandındaki modellerden daha yüksek hızlarla sahip. PCIe 4.0 kontrolcü olması bu fiyata iyi bir özellik, sanki fiyat bandında PCIe 4.0 hızları sunan SSD var. Aldığım fiyattan bahsediyorum bu arada, şuan ki fiyata alınmaz.

Aynı markanın farklı SSD si var, bir sorun yaşamadım. Aynı fiyata tekrar alamazsınız ancak içinize sinmediyse iade edebilirsiniz.
Yorumları Okuduktan Sonra İade Etmeye Karar Verdim.

HMB, DRAM'in çeyreği bile etmeyecek bir teknoloji şu an. DRAM yerine HMB var denecek bir şey değil. Ayrıca bu diskten de QLC NAND çıkma ihtimali varmış.
Peki o zaman son bir şey soracağım, şuan Windows 10 bu SSD de, dramli SSD ye geçmemi tavsiye eder misin. KC3000 hakkında ne dersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı