Crucial P3 SSD sağlığı normal mi?

Bence normal değil ama nedeni nedir bilmiyorum kendi kullandığım silicon Power SSD'imi alalı 1 sene oldu hala %100.belki Firmware Update'si falan gelmistir bir araştır isters.

Normal 1 ayda %1 harcadıysanız daha 99 ay vaktiniz vardır ki ilk bir ayda SSD daha fazla kullanılır yani daha uzun yılları var.

Hocam şakasız aşırı stres oldum aşırı önemli bir şey değildir değil mi?

Hayır. Sağlık genellikle yazdığın miktara göre hesaplanır.

Sağlık %0 olsa bile disk normalce çalışmaya devam edebilir. %100 iken disk bozulabilir.

Sağ olun.

Hocam şakasız aşırı stres oldum aşırı önemli bir şey değildir değil mi?

Sağ olun.
neden stres oldunuz? orda yanlış yazdığımı düşünmeye başladım çünkü ilk 1 ayda çok fazla şey yüklediğiniz için ssd yüke girer ve ssd sağlığı %10'un altına düşse büyük ihtimal sıkıntı çıkmaya başlar.

Daha uzun yılları var ve ilk yazdığım saçma tezim doğru bile olsa 99 ay hiç de kısa değil 8 yıl ediyor.

Stres olmanıza gerek yok ssdnizde hiçbir sorun yok keyifle kullanın. 🥳

Sağ olunnn.

Son 99 ayınız kaldı şaka bir yana bence normal.

Tamam kral sağ olasın.

Neden stres oldunuz? Orada yanlış yazdığımı düşünmeye başladım çünkü ilk 1 ayda çok fazla şey yüklediğiniz için SSD yüke girer ve SSD sağlığı %10'un altına düşse büyük ihtimal sıkıntı çıkmaya başlar.

Daha uzun yılları var ve ilk yazdığım saçma tezim doğru bile olsa 99 ay hiç de kısa değil 8 yıl ediyor.

Sağ olun kral hepinize tek tek teşekkür ediyorum bilginiz için.

Benim Kioxia Exceria'nın sağlığı %84. hâlâ hız olarak tam değer veriyor. Sağlık kafaya takılacak bir şey değil.

Eyvallahhh.

Yeni konular

Geri
Yukarı