Çözüldü Crucial RAM MHz artırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Crucial Ballistix 8 GB 3200MHz DDR4 RAM kullanıyorum CPU-Z'da 1333 MHz olarak gözüküyor bugüne kadar hiç artırmayı düşünmedim ama denemek istiyorum ana kartım da BIOSTAR B450M-H 3200MHz OC DDR4 AM4 mATX, işlemcim ise AMD Ryzen 3 3100 3.9GHz. Artırmak mümkün müdür? Araştırdım ve XMP ile olduğunu öğrendim ama pek bilgim yok sanırım XMP destekliyor...

ram.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Crucial Ballistix 8 GB 3200MHz DDR4 RAM kullanıyorum CPU-Z'da 1333 MHz olarak gözüküyor bugüne kadar hiç artırmayı düşünmedim ama denemek istiyorum ana kartım da BIOSTAR B450M-H 3200MHz OC DDR4 AM4 mATX, işlemcim ise AMD Ryzen 3 3100 3.9GHz. Artırmak mümkün müdür? Araştırdım ve XMP ile olduğunu öğrendim ama pek bilgim yok sanırım XMP destekliyor...

Eki Görüntüle 1366066
XMP'yi Bios dan açabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da Biostar anakartlar için çekilmiş. 4:35 den sonrasını izleyiniz.

Eki Görüntüle 1366066
XMP'yi Bios dan açabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da Biostar anakartlar için çekilmiş. 4:35 den sonrasını izleyiniz.

Çözüm
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı