Cruical BX500 240GB SSD alınır mı?

Ben veri vermiştim. Göz ardı edemiyorum maalesef sizin gibileri. İnsanları yanlış yönlendirmenize göz yumamıyorum.
Önce veri nedir öğren. Kronik sorunlu olarak adlandırabileceğin bir çalışma var mı. Ben sana söyleyeyim yok. Sen burada birkaç kişi sorunlu yazdı diye hiç bilmediğin bir ürün hakkında konuşuyorsun. Sürü psikolojisi bu.

Önce veri nedir öğren. Kronik sorunlu olarak adlandırabileceğin bir çalışma var mı. Ben sana söyleyeyim yok. Sen burada birkaç kişi sorunlu yazdı diye hiç bilmediğin bir ürün hakkında konuşuyorsun. Sürü psikolojisi bu.

Hayır. Veriye göre konuşuyorum. Rezalet bir kontrolcüsü olduğu ortada.

İşte bu komik. Senin hangi vasfın var ki. Ne gibi bir deneme yaptın ki buna karar verebiliyorsun. Bilgin yok sağdan soldan yazılanlara göre hareket ediyorsun.

Evet arkadaşlar ben sağdan soldan bilgilerle yapıyorum. Ben kesinlikle araştırmam hatta kafama göre karar verdim. Hatta hiç dayanağım da yoktur.(!) @NipponChemiConKYCap

Evet arkadaşlar ben sağdan soldan bilgilerle yapıyorum. Ben kesinlikle araştırmam hatta kafama göre karar verdim. Hatta hiç dayanağım da yoktur.(!) @NipponChemiConKYCap

Haklısınız ama yapacak birşey yok. Her insan kapasitesi yettiği kadar anlayabilir. Çok uğraşmayın bana kalırsa.

HAHAHAH yahu sizin yaşlar kaç sizi ciddiye alıp cevap yazıyorum ama. Bozacının şahidi şıracı. :D

Acaba ben mi ciddiye almasam?

Sonuçta 13-14 yaşındaki veletler ile uğraşıyorum anlaşılan.

Biri Ballixtix'e karşı Vengeance önerir, biri gelir Everest PSU önerir...
Haklısınız ama yapacak bir şey yok. Her insan kapasitesi yettiği kadar anlayabilir. Çok uğraşmayın bana kalırsa.

Bende öyle düşünmüştüm.😀

Şu an kendimi Turbox öneren velet ile konuşuyor gibi hissediyorum çok ağır. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı