Crusader Kings II Türkçe Yama

Makaleler
10
Daha fazla  
1642417111951.png

Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla
Kurulum: Rar içindeki dosyalar oyunun mod klasörüne atılacak.

Virüs Total Sonucu Tıkla

1642417051813.png

1642417067426.png

1642417076914.png

1642417088020.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Link kırık değil.
Yok hocam o anlamda degil, oyunun yeni sürümün türkçe yama halini kast ettim.Eger elinizde varsa güncelleyebilirmisiniz acaba?

Link kırık değil.
Hocam yamanın çeviri yüzdesi herhalde %1'den daha az, az önce yamayı indirip kurulumu yaptım ve oyuna girdim oyunda sadece "oyna" ve "devam et" kelimeleri türkçe idi. Bu yamayı her nereden aldıysanız güncel versiyonunu ekleyebilirmisiniz? Çünkü Crusader Kings 2 agır ingilizce isteyen bir oyun.

Son düzenleme:
Yok hocam o anlamda degil, oyunun yeni sürümün türkçe yama halini kast ettim.Eger elinizde varsa güncelleyebilirmisiniz acaba?

Hocam yamanın çeviri yüzdesi herhalde %1'den daha az, az önce yamayı indirip kurulumu yaptım ve oyuna girdim oyunda sadece "oyna" ve "devam et" kelimeleri türkçe idi. Bu yamayı her nereden aldıysanız güncel versiyonunu ekleyebilirmisiniz? Çünkü Crusader Kings 2 agır ingilizce isteyen bir oyun.

Sadece bu versiyonu mevcut yamanın güncel ve %100 olarak yok. Muhtemelen gelecekte de olmayacak çünkü kimse gidip uğraşmaz şu saatten sonra bu oyunun yamasıyla kolay kolay.

Geri
Yukarı