CRUZE mu, FOCUS mu?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 13B
P

pusat57

Ziyaretçi
Arkadaşlar bir tanıdığım araba alacak. Cruze ve Focus arasında kaldı sizce hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Chevrolet, Avrupa ve Türkiye pazarından çekilme kararı aldı. Bu yüzden fiyatları çok ucuzladı. İlerde yedek parça sıkıntısı olacak büyük ihtimalle, 10 yıl daha servis konusunda hizmet vereceklerini söylüyorlar ama geçmişte başka markalarda hiç öyle bir şey olmadı! Focus sağlam arabadır ama otomatikleri çok yakar. Cruz da Aynı şekilde.

Cruze alırsa hayatının hatasını yapmış olur. Bu arabadan mağdur olan o kadar çok kişi var ki... Birisi de benim teyzeoğlu. Servise gide gele en sonunda fabrikasyon hatasını kabul ettirip iade etti arabayı gitti Focus aldı. :)

Cruze alırsa hayatının hatasını yapmış olur. Bu arabadan mağdur olan o kadar çok kişi var ki... Birisi de benim teyzeoğlu. Servise gide gele en sonunda fabrikasyon hatasını kabul ettirip iade etti arabayı gitti Focus aldı. :)
Focus'un motor sesi'ni içeri çok verdiği söyleniyor, doğru mu?

Focus sağlamlıkta Cruze'nin eline su dökemez çünkü Cruze NCAP'ta çok çok yüksek bir puan aldı.
Ancak yakıt tüketimi aşırı yüksek, ilerde yedek parça ve servis sıkıntısı çekebileceğiniz için yaygın bir araç olan Focus alın derim.

Bilgim yok hiç Focus'a binmedim. Teyzeoğlu da aldıktan 1 hafta sonra kaza yapıp arabayı kasalık etti zaten ama bu dediğim 2-3 yıl kadar önce olmuştu o zaman Focus'un son kasası daha çıkmamıştı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı