Çözüldü CryEngine 3 ile TPS/RPG Oyunu Yapmak?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MertDemir

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
DonanımMeraklısı
Merhabalar,
CryEngine 3 ile TPS yada RPG oyunu yapabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, yapabilirsin. Tek yapman gereken mapleri, mobları ve hikayeyi hazırlamak. CryEngine 3 her hangi bir engel vermiyor. Hatta yanlış bilmiyorsam Benchmark aracı bile yapabilirsin.

Mesela diyelimki eski çağ bir oyun yapacağım ama CryEngine de genelde Crysis araçları var. Ben mesela kılıç, zırh modellerini kendim yapabiliyor muyum? Yapabiliyorsam nasıl yapabilirim?

Onu CryEngine'nin SSS bölümünw bakarak öğrenebilirsin. CryEngine kullanmadığım için net bir şey diyemem ama CryEngine ile hemen her şeyi hazırlanabildiğini biliyorum.

Peki bu Cinematic sahneler gerçek insanlar tarafından özel kostümlerle mi hazırlanıyor? Yoksa CryEngine vb. programlarla mı hazırlanıyor?

CryEngine 3'ü nereden indirebilirim?

Sinematik sahneler hakkında gram fikrim var desem yalan olur. :D

CryEngine hakkında yaptığım araştırmalar sonucunda direk erişimi yasal olan sürüm olarak Steam'da abonelik ile verilen sürümü olduğunu buldum.
Gerisi korsan yazılıma giriyor.

Peki CryEngine 3 mü tercih edilmeli yoksa Unreal Engine 4.5 mi? Bu soruyu da cevaplarsanız konuyu kilitleyebilirsiniz.

Teşekkürler. Konuyu kilitliyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı