Crysis 1 siyah ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Hyper Rengar

Centipat
Merhabalar arkadaşlar, Crysis warhead açılıyor ama Crysis 1 açılmıyor. Bunun nedeni nedir? Kafayı yiyeceğim, siyah ekran verip oyundan atıyor. Bir çözuzun zamandır oynamak istediğim bir oyun. Oyunum orijinal.

Merhabalar arkadaşlar, Crysis warhead açılıyor ama Crysis 1 açılmıyor. Bunun nedeni nedir? Kafayı yiyeceğim, siyah ekran verip oyundan atıyor. Bir çözuzun zamandır oynamak istediğim bir oyun. Oyunum orijinal.
Oyunu Steam'den mi oynuyorsunuz, Origin'den mi? Ve sisteminizle birlikte işletim sisteminizi de öğrenebilir miyim?

Sistem özelliklerim.
GTX 1660 Ti.
Ryzen 5 2600X.
16 GB RAM.
B450M S2H anakart.
Bu arada evet oyunu Steam'den oynuyorum.
Yani artık gerçekten kafayı yiyeceğim, 4 saat oldu ve hiçbir şey yapamadım. Warhead çalışıyor ama bu çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar o hesabımda şu an sıkıntı var sistem özelliklerim
GTX 1660 Ti
Ryzen 5 2600X
16 GB RAM
B450M S2H anakart
Bu arada evet oyunu Steam'den oynuyorum
Yani artık gerçekten kafayı yiyeceğim 4 saat oldu ve hiçbir şey yapamadım warhead çalışıyor ama bu çalışmıyor
Steam'den verilen key ile Origin'den indirip kurarsanız sorun çözülebilir. Zamanında bende bu hata yüzünden kayıt olmuştum foruma. Origin'den indirince düzelmişti.

1604689778159.png
Buradaki anahtarı kodunu kopyalayın.

1604689754629.png
Origin'e geçip, kopyaladığınız kodu buraya yazıp buradan indirin. Bende sorun böyle çözülmüştü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı