Çözüldü Crysis 1 siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Emre20

Hectopat
Arkadaşlar geçen gün nostalji olsun diye Steam'dan Crysis 1 aldım, yükledim fakat oyuna girince siyah ekran verip oyundan atıyor. Sizce çözümü var mıdır?
Windows 10 64 Bit kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Crysis 2'nin dosyalarını Crysis 1'in içerisine atmanız lazım bu sorun ancak böyle çözülebiliyor YouTube'da ilgili videoları bulabilirsiniz şu an işte olduğum için ancak bu kadar yardımcı olabilirim bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun değil başka çözümü yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler ama uyumluluk modu ile çözdüm. İlk Windows 7 ile denedim olmadı Windows vista ile oldu.
Windows 7 uyumluluk modunda çalıştırmayı dener misin? Olmadıysa rapor paylaş.

Crysis 2'nin dosyalarını Crysis 1'in içerisine atmanız lazım bu sorun ancak böyle çözülebiliyor YouTube'da ilgili videoları bulabilirsiniz şu an işte olduğum için ancak bu kadar yardımcı olabilirim bilgisayarınızdan kaynaklanan bir sorun değil başka çözümü yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:

Teşekkürler ama uyumluluk modu ile çözdüm. İlk Windows 7 ile denedim olmadı Windows vista ile oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı