Crysis 2 crack ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ghostnet

Kilopat
Selam arkadaşlar,

Ben Crysis 2'yi patch1.2 ile güncelledim ancak crack istiyor. Crysis 2 Patch 1.2 crack bulamadım yardımcı olur musunuz?

Öncelikle oyunu orijinal almaya özen göster. Bu oyunun Maximum Edition sürümü 5 dolara satıldı, dikkatini çekerim.

Crysis 2 - TeknoFiyat

Kod:
Crysis 2 Update v1.4-P2P

Bu sürümü indirebilirsin. İçinde FLTDOX'un 1.1 Crack'i ile geliyor.

Ya da en temizini istersen:

Kod:
Crysis 2 Maximum Edition-PROPHET

Şimdinin gençleri önlerine hazır konan korsanı bile beceremiyor :) Vah ki ne vah :) Hey gidi hey :)[h=3][/h]

Öncelikle oyunu orijinal almaya özen göster. Bu oyunun Maximum Edition sürümü 5 dolara satıldı, dikkatini çekerim.

Crysis 2 - TeknoFiyat

Kod:
Crysis 2 Update v1.4-P2P

Bu sürümü indirebilirsin. İçinde FLTDOX'un 1.1 Crack'i ile geliyor.

Ya da en temizini istersen:

Kod:
Crysis 2 Maximum Edition-PROPHET

Şimdinin gençleri önlerine hazır konan korsanı bile beceremiyor :) Vah ki ne vah :) Hey gidi hey :)

Ben sadece crack istiyordum :)

Ya bu kadar da hazırcılık olur mu Torrent'in kodunu almışsın bari indir de çıkan pencereden sadece crack klasörünü seçip onu download et(!)

Ben sadece crack istiyordum :)

Dalga mı geçiyorsun benimle? Anlamadın herhalde. Tekrar anlatayım. V1.4 güncellemesini indir ve uygula, içinden crack çıkıyor... Napayım yani? Evine mi kargolayayım artık Crack'i DVD'ye yazıp? Nedir bu yani? Okuma yazmanız yok mu? Bu kadar mı tembelsiniz?

Recep Abi bu kadarıda harbiden olmaz! Şaşırmış bu :confused:

Yahu bir Crack istyorsunuz, iyilik yapıp V1.4 güncellemesini veriyorum, içinden uygun Crack çıkıyor diyorum, yetmiyor, Maximum edition bilgisi veriyorum, halen gemiş Crack istedim sadece diyorsunuz. Ne istediğinizi öğrenin önce.

Yahu bir Crack istyorsunuz, iyilik yapıp V1.4 güncellemesini veriyorum, içinden uygun Crack çıkıyor diyorum, yetmiyor, Maximum edition bilgisi veriyorum, halen gemiş Crack istedim sadece diyorsunuz. Ne istediğinizi öğrenin önce.

Hayırlısı Recep Bey. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı