Crysis 3 Alınır Mı ?

Multiplayer oynayacaksan da alabilirsin ama alışman zor olur. Hızlı bir oyun çünkü. Benim tek oynadığım oyundu ama bilgisayar sattığımdan dolayı oynuyamıyorum, tekrardan İnşallah pc kurup oynuyacağım.

Dlc alıcaksan ise en ucuz bir sitede var. Ama dlc silahları için alınır sahşen kimse dlc haritalarında oynamıyor.

Bugün bir girip baktım sunuculara. Yaklaşık 12-13 tane server dolu. Çoğu Cell İsyancılara Karşı (Cell vs Rebel) ve Standart mod olan herkesin nanosuit ile kapıştığı sunucular açık. Hunter modu olan sunucu bulamadığım için çok üzüldüm. Aynı zamanda bu sunucuların çoğunda oyunu gayet iyi bilen silahları çok iyi olan oyuncular var. Satın alıp almamak artık size kalmış bir şey. Ben olsaydım şu saatten sonra almayı pek düşünmezdim.

Evet bayağı zor, şahsen ben standart nanosuit oynuyorum. Cell vs Rebel bana çok yavaş geliyor. Diğerinde özel koşu dosyası yaptığım için hızlı koşuyorum normalde ondada yavaş koşuyor. Ama pc alınca döneceğim İnşallah. Bana zor gelmiyor tam aksine zevkli geliyor bu oyun. Ben dahada zorlaştırmak için hep DSG-1 reflex dürbünü takılı oynuyorum tüm haritalarda tek silahım.

Crysis 1,2,3 hepsinin Mp'sini oynadım. Bu oyunda doğru ekipmanlarla oynamak gerek.

Ayrıca bir iki tane Hunter serveri olması lazım. Arada bir full oluyor. Şuan ki durumu tam bilemiyorum 2 haftadır oynuyamıyorum.

Online kısmını bilmem de, ilerleyiş kısmına değer güzel bir oynanışı var grafikler hala güzel, pişman olacağını sanmam.

@M.CaN Oyunun deluxe sürümü 45 tl origin' de ama vazgeçtim almaktan. Türk topluluğuna baktım oynayan hiç yok nerdeyse, Battlefield 4 de pahalı ama para biriktirip almayı düşünüyorum.

Normal sürümü 28-29 tl olması lazım. Ama Battlefield 4'de çok iyi onuda alabilirsin.

G2a'dan alarak tek oyun yerine iki oyunu da satın almış olursunuz. Crysis 3 21 TL, Battlefield 4 standartı 27 TL.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı